Obserwuj w Google News

Eurowizja 2022: Ochman zrobił furorę na koncercie w Londynie. "Wygra głosowanie jurorów!" [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
04.04.2022 13:57
Zareaguj Reakcja

Krystian Ochman wystąpił w Londynie podczas przedeurowizyjnego koncertu London Eurovision Party. Na scenie zaśpiewał swój konkursowy utwór "River" i zachwycił publiczność na widowni, jak również internautów. "On wygra głosowanie jurorów" – piszą zagraniczni fani.

Krystian Ochman
fot. Instagram screen: @wiwibloggs @krystianochman

Eurowizja 2022 zbliża się wielkimi krokami, a  Krystian Ochman jest w gronie faworytów. To pierwsza sytuacja od bardzo dawna, kiedy reprezentant Polski robi taką furorę wśród fanów konkursu z całej Europy.

Krystian Ochman rozpoczął zagraniczną promocję swojego konkursowego utworu "River" i wystąpił na przedeurowizyjnym koncercie w Londynie. Polak wypadł fenomenalnie i zachwycił publiczność.

Redakcja poleca

Eurowizja 2022: Krystian Ochman wystąpił na koncercie w Londynie. Zachwycił publiczność

Krystian Ochman ciężko pracuje, aby jego udział w Eurowizji 2022 okazał się sukcesem. Reprezentant Polski był jedną z gwiazd London Eurovision Party, słynnego koncertu w Wielkiej Brytanii, gdzie występują uczestnicy i dawne gwiazdy konkursu.

W niedzielę Polak dał występ z piosenką "River" i jak twierdzą internauci, poradził sobie znakomicie. Podobnego zdania była na pewno również publiczność zgromadzona na koncercie, która dopingowała Ochmana, biła brawo i śpiewała razem z nim.

Redakcja poleca

Pod nagraniami z występu Krystiana Ochmana w Londynie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Zdaniem wielu internautów Polska ma duże szanse na świetny wynik w Turynie, a według niektórych – może walczyć nawet o zwycięstwo.

"Zwycięzca głosowania jurorów", "Tak się śpiewa na żywo. Niesamowity", "To może być najmocniejszy wokal tego roku", "Będzie wysoko, to pewne", "Jeden z moich faworytów do zwycięstwa", "Jest najlepszy, do boju, Polsko!" - brzmią komentarze pod wideo opublikowanym przez portal Wiwibloggs.

To nie koniec występów Krystiana Ochmana przed Eurowizją 2022. W kolejnych dniach wystąpi również w Tel Awiwie, Amsterdamie i Madrycie.

Krystian Ochman na Eurowizji 2022. Kiedy i gdzie odbędzie się konkurs?

Eurowizja 2022 odbędzie się w dniach 10-14 maja w Turynie. W 66. edycji konkursu weźmie udział 40 państw.

Reprezentant Polski Krystian Ochman wystąpi w drugim półfinale Eurowizji 2022 zaplanowanym na 12 maja. Polska jest obecnie wymieniana w gronie faworytów do zwycięstwa.

Eurowizja 2022: kolejność występów w półfinałach. Kiedy wystąpi Krystian Ochman? [LISTA PAŃSTW]
Michał Szpak Edyta Górniak Cleo
24 Zobacz galerię
fot. AP/East News, Zenon Zyburtowicz/East News, SPUTNIK/EAST NEWS