Obserwuj w Google News

Sanah w „ZET Akustycznie”. Zagrała akustyczny koncert dla słuchaczy Radia ZET [WIDEO]

1 min. czytania
15.04.2021 09:00

Sanah w „ZET Akustycznie”. Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET piosenkarka wykonała piosenki w wyjątkowych, akustycznych wersjach. W trakcie koncertu mogliśmy usłyszeć jej wielki przebój "No sory", najnowszy singiel "2:00", a także wyjątkowy cover. Zobaczcie wideo!

Sanah
fot. Radio ZET

Sanah nikomu nie trzeba przedstawiać. Piosenkarka bije obecnie rekordy popularności, a jej kolejne single natychmiast stają się wielkimi przebojami. Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET Sanah zagrała akustyczny koncert w ramach cyklu ZET Akustycznie!

Zobacz także:  Sanah jest bardzo agresywna. Zaskakujące wyznanie w Radiu ZET: „Mam w oczach płomienie” [WIDEO]

Sanah w „ZET Akustycznie”. Akustyczny koncert w Radiu ZET [WIDEO]

Sanah to kolejna polska gwiazda, która wystąpiła w naszym cyklu „ZET Akustycznie”. Premiera akustycznego koncertu wokalistki odbyła się w środę, 14 kwietnia.

Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET wokalistka wykonała piosenki w wyjątkowych, akustycznych wersjach. Sanah zaprezentowała przebój „No Sory” w nieznanej dotąd wersji, wiosenny cover „Kaziu” Kabaretu Starszych Panów i najnowszy singiel „2:00” zapowiadający zupełnie nową płytę Sanah.

Przypomnijmy, że znamy już datę premiery kolejnego krążka wokalistki. Drugi album Sanah zatytułowany „Irenka” ukaże się już 7 maja. Znajdzie się na nim kilkanaście utworów, w tym wielki hit „Ale jazz!” z Vito Bambino.