Obserwuj w Google News

Hot 16 Challenge: Julia Wieniawa rapuje o polityce: "W kraju polityczny raban i cenzury kagan"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
20.05.2020 09:49
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa dołączyła do Hot 16 Challenge 2, aby wesprzeć polskich medyków. W trakcie wyzwania wykorzystała fragment swojej piosenki „Nie muszę”. Rapująca aktorka nawiązała w krótkim utworze m.in. do obecnej sytuacji politycznej w Polsce i afery w Trójce.

Hot 16 Challenge 2 Julia Wieniawa rapuje o polityce W kraju polityczny raban i cenzury kagan
fot. Youtube

Julia Wieniawa to kolejna gwiazda, która wzięła udział w  Hot 16 Challenge 2. Stworzone przez polskich raperów wyzwanie stało się wielkim hitem polskiego internetu. Zaangażowało się w nie mnóstwo znanych artystów.

Akcja Hot 16 Challenge 2 ma na celu wsparcie polskich medyków walczących z koronawirusem. Wszyscy uczestnicy wyzwania zachęcają do wzięcia udziału w zbiórce. Polskie szpitale i lekarzy można wesprzeć na stronie www.siepomaga.pl/hot16challenge. Zebrano już niemal 3 miliony złotych.

„Traktujecie ją jak szmatę!”. Takiego Hot 16 Challenge 2 jeszcze nie było [WIDEO]

Hot 16 Challenge 2: Julia Wieniawa rapuje o polityce, aferze w Trójce i Tańcu z gwiazdami

Julia Wieniawa w Hot 16 Challenge 2. Aktorka i piosenkarka postanowiła wykorzystać wyzwanie, aby odnieść się do ważnych kwestii. Gwiazda rapuje o polskich medykach, obecnej sytuacji politycznej w kraju czy aferze w Trójce związanej z piosenką Kazika. Nawiązała też do przerwanej przez koronawirusa nowej edycji „Tańca z gwiazdami”, w której brała udział.

Elo, tu Wieniawa wjeżdża jak świeża murawa, nie znam się na rapach, ale jadę z tym jak trabant. Bo gra warta rymu, dla medyków tutaj brawa. Pielęgniarki przytulam jak rodaka parawan, z głowy korona nie spadnie, jak zasilisz siepomaga. Naprawimy służbę zdrowia, potem inny stragan. W kraju polityczny raban i cenzury kagan, miało być tak pięknie, znów nagonka i bałagan (…) My tu joga i zabawa, oni nam kasują prawa (…) Wiem, że ten rap się nie mieści nawet w słabej trójce, ale ja tu tylko tańczyć miałam w kryształowej bójce — rapuje Wieniawa.

Gwiazda „Tańca z gwiazdami” wykorzystała także fragment swojego hitu „Nie muszę” i zaśpiewała: „Siedzę w domu i nie muszę pamiętać, który dres założyć do zdjęcia”.

Julia Wieniawa nominowała kolejne znany osoby do Hot 16 Challenge 2. Do udziału w wyzwaniu zaprosiła Macieja Musiałowskiego, Jessikę Mercedes, Adama Zdrojkowskiego, Kasię Zielińską, a także Michelle Obamę i Kanye Westa.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

 

RadioZET.pl/PK