Obserwuj w Google News

Hot 16 Challenge 2: Kasia Moś ostro o niszczeniu naszej planety. Nagrała mocny klip [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
15.05.2020 13:53
Zareaguj Reakcja

Kasia Moś wzięła udział w Hot 16 Challenge 2. Reprezentantka Polski na Eurowizji 2017 postanowiła wykorzystać wyzwanie, aby poruszyć bardzo ważny temat. W ostrych słowach rapuje o niszczeniu środowiska przez człowieka i nieodwracalnych zmianach klimatu. Kasia Moś zaapelowała również o wsparcie polskich szpitali i lekarzy.

Hot 16 Challenge 2 Kasia Moś ostro o niszczeniu naszej planety nagrała mocny klip wideo
fot. Youtube

Kasia Moś to kolejna gwiazda, która dołączyła do  Hot 16 Challenge 2. Nagrany przez nią krótki utwór różni się jednak od większości zaprezentowanych kawałków w ramach głośnego wyzwania.

Beata Kozidrak zmiotła konkurencję w Hot 16 Challenge 2: „Blond królowej COVID nie ruszy”

Kasia Moś w Hot 16 Challenge 2. Rapuje o niszczeniu środowiska

Kasia Moś, reprezentantka Polski na Eurowizji 2017, odniosła się w napisanej przez siebie piosence do poważnych problemów, z jakimi zmaga się obecnie środowisko naturalne. Gwiazda nawiązała do destrukcyjnego wpływu człowieka na przyrodę Ziemi i dynamicznych zmian klimatu. Stając w obronie niszczonej ziemi piosenkarka nie szczędziła ostrych słów.

Nasza matka litościwa jest dla ludzkich stad, ale gdy ziemia się pali musi kopnąć w zad, ile jeszcze mogła wziąć na swoją klatę, kiedy Ty i Twoi kumple traktujecie ją jak szmatę — rapuje wokalistka.

Kasia Moś nie zapomniała też jednak o głównym celu Hot 16 Challenge 2, czyli walce z koronawirusem. Wszyscy artyści biorący udział w akcji zachęcają do wsparcia zbiórki pieniędzy na rzecz lekarzy i szpitali walczących z pandemią.

Przejdźmy teraz do sedna sprawy synu, wpłać pieniądze na poczet wiekopomnych czynów, pielęgniarki, lekarze i tamten i ten, są jak dzielni wojownicy marvelowskich scen, stoją dumnie obok zakażonych łóżek — słyszymy w utworze.

Kasia Moś nominowała kolejne znany osoby do Hot 16 Challenge 2. Do udziału w wyzwaniu zaprosiła Joannę Krupę, Kasię Wilk, Magdę Adamiak, Kubę Badacha, Marcina Dorocińskiego i O.G.G. MAK.

RadioZET.pl/PK