Obserwuj w Google News

Beata Kozidrak zmiotła konkurencję w Hot 16 Challenge 2: „Blond królowej COVID nie ruszy”

Piotr Krajewski
2 min. czytania
15.05.2020 10:33
Zareaguj Reakcja

Beata Kozidrak rapuje w Hot 16 Challenge 2. Piosenkarka dołączyła do wyzwania i nagrała teledysk w prawdziwie królewskim stylu. Nie mogło więc zabraknąć korony i tronu. Internauci są zachwyceni Hot 16 Challenge 2 w wykonaniu Kozidrak. „Królowa jest tylko jedna” — piszą fani.

Beata Kozidrak zmiotła konkurencję w Hot 16 Challenge 2 Blond królowej COVID nie ruszy
fot. Youtube screen

Hot 16 Challenge 2: Beata Kozidrak zmiotła konkurencję

Beata Kozidrak wzięła udział w Hot 16 Challenge 2. Akcja wspiera polskie szpitale i lekarzy w walce z pandemią koronawirusa. Gwiazda Bajmu przyjęła nominację od Moniki Brodki i nagrała swój krótki utwór z 16 wersami.

Piosenkarka zrobiła to jednak w wielkim stylu, o czym świadczą reakcje internautów. Rapująca Beata Kozidrak wystąpiła w teledysku w roli prawdziwej królowej, która ma nie tylko wielki tron, ale także piękną złotą koronę.

 Nie widzieliśmy się dwa miesiące! Energia, która się w nas skumulowała, eksplodowała na planie. Efektem jest ten film. Wielkie dzięki dla mojej cudownej ekipy. Uwielbiam Was! To dopiero początek naszej przygody... — napisała artystka.

W tekście utworu, który napisała córka artystki, Beata Kozidrak odnosi się m.in. do pandemii koronawirusa i swojego hitu "Co mi Panie dasz". Nie zabrakło również wątków politycznych. Gwiazda wprost nawiązuje do  Jarosława Gowina czy  „ostrego cienia mgły”, o którym rapował Andrzej Duda.

Ja — dom z marmuru. Nic mnie nie wzruszy, może utonę w długach po uszy, lecz blond królowej COVID nie ruszy, blond królowej COVID nie ruszy — rapuje Kozidrak.

Fani są zachwyceni Hot 16 Challenge 2 z Beatą Kozidrak. Królewski teledysk gwiazdy Bajmu wywołał ogromne poruszenie wśród internautów.

„Królowa jest tylko jedna”, „Pani jest ponadczasowa”, „Pozamiatała”, „Złoto” — czytamy w komentarzach.

Beata Kozidrak postanowiła nominować do Hot 16 Challenge 2 dwa kabarety: Smile i Ani Mru-Mru.

 

RadioZET.pl/PK