Obserwuj w Google News

Beata Kozidrak obchodzi 60. urodziny. Tak zmieniała się gwiazda Bajmu [ZDJĘCIA]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
04.05.2020 13:07
Zareaguj Reakcja

Beata Kozidrak obchodzi 60. urodziny. Gwiazda zespołu Bajm to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek w historii, a jej wielkie hity zachwycają kolejne pokolenia słuchaczy. W rozmowie z Radiem ZET zdradziła, jak spędzi swoje urodziny. Jesteście ciekawi, jak Beata Kozidrak zmieniała się na przestrzeni lat? Zobaczcie zdjęcia.

Beata Kozidrak obchodzi 60 urodziny tak zmieniała się gwiazda Bajmu zdjęcia foto
fot. Youtube screen, MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News, TRICOLORS/East News

Beata Kozidrak skończyła 60 lat. Tak zmieniała się gwiazda Bajmu

Beata Kozidrak kończy 60 lat. Jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd muzyki nie przestaje zachwycać słuchaczy, a jej płyty i single cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy.

Wraz z zespołem Bajm stworzyła kultowe przeboje, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Mowa m.in. o „Co mi Panie dasz”, „Józek, nie daruje Ci tej nocy”, „Piechotą do lata”, „Biała armia”, „Ta sama chwila”, „O Tobie” czy „Myśli i słowa”. Niesamowita kariera Beaty Kozidrak to nie tylko hity nagrane razem z Bajmem. Piosenkarka stworzyła również wiele solowych przebojów, takich jak „Siedzę i myślę”, „Rzeka marzeń” czy „Upiłam się Tobą”.

Beata Kozidrak o nowej wersji "Co mi Panie dasz" Adama Sztaby: "Wielkie wzruszenie"

Beata Kozidrak obchodzi 60. urodziny. Tak zmieniała się gwiazda Bajmu

Beata Kozidrak obchodzi 60. urodziny. Zdradziła, jak je spędzi

4 maja Beata Kozidrak obchodzi 60. urodziny. W trakcie niedzielnej rozmowy z Marcinem Wojciechowskim, który złożył artystce najserdeczniejsze życzenia od słuchaczy Radia ZET, zdradziła, jak spędzi ten dzień i czy planuje imprezę urodzinową.

Nie będzie imprezy. Nie lubię swoich urodzin, a zwłaszcza w tym momencie. Wolę robić coś zupełnie innego. W trakcie kwarantanny uruchomiłam kilka możliwości spędzenia czasu — powiedziała wokalistka i przyznała, że zaczęła m.in. pisać książkę: „Nie będzie to jednak do końca biograficzna książka, więc dementuje plotki, które czasami gdzieś się pojawiają”.

Beata Kozidrak zdradziła także, że szykuje niespodziankę dla fanów. Już wkrótce ukaże się nowa piosenka Bajmu.

RadioZET.pl/PK