Obserwuj w Google News

Beata Kozidrak radzi, jak walczyć z koronawirusem. Myje ręce i śpiewa "Białą armię" [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
11.03.2020 12:01
Zareaguj Reakcja

Beata Kozidrak opublikowała wideo, na którym myje ręce i śpiewa legendarny przebój „Biała armia” Bajmu. W ten sposób piosenkarka chce zwrócić uwagę fanów na prawidłowe mycie rąk. Nagranie z Beatą Kozidrak podbija sieć, a internauci są zachwyceni postawą gwiazdy.

Beata Kozidrak radzi jak walczyć z koronawirusem myje ręce i śpiewa Białą armię Bajmu wideo
fot. TRICOLORS/East News, Instagram screen

Beata Kozidrak myje ręce i śpiewa hit Biała Armia Bajmu. Nagranie wideo podbija internet

Beata Kozidrak pokazała, jak walczyć z koronawirusem. W internecie pojawił się obrazek, który informuje o prawidłowym sposobie mycia rąk za pomocą mydła. Lekarze zalecają, żeby robić to przez minimum 30 sekund.

Jak prawidłowo policzyć ten czas? Twórca obrazka radzi internautom, aby śpiewali dwukrotnie kilka wersów kultowego hitu „Biała Armia” Bajmu: „Jesteś sterem, białym żołnierzem. Nosisz spodnie, więc walcz. Jesteś żaglem, szalonym wiatrem. Twoja siła to skarb”.

Obrazek dotarł także do samej Beaty Kozidrak, która zareagowała bardzo pozytywnie i przyłączyła się do akcji. Gwiazda zespołu Bajm opublikowała krótkie nagranie, na którym widzimy, jak myje ręce mydłem i śpiewa przebój „Biała armia”.

Polki i Polacy — do dzieła! Będziemy najczystszym narodem świata! — powiedziała Beata Kozidrak i dodała w treści wpisu: „Tylko higiena nas uratuje! Uwielbiam Was za kreatywność. Teraz ja czekam na Wasze filmy. Wybierajcie piosenki z mojego repertuaru do woli. Oznaczcie tylko hashtagiem #30SekundDlaZdrowia”.

Internauci są zachwyceni postawą Beaty Kozidrak i chwalą ją, że apeluje do swoich fanów o prawidłowe i częste mycie rąk za pomocą mydła.

Jest Pani genialna. Uwielbiam! — napisała jedna z internautek.

RadioZET.pl/PK