Obserwuj w Google News

Eurowizja 2021: Brzozowski rozmawiał z Górniak. Oto, co mu poradziła przed konkursem [WIDEO]

2 min. czytania
15.04.2021 10:59
Zareaguj Reakcja

Rafał Brzozowski był środowym gościem Radia ZET. W rozmowie z Damianem Michałowskim nie mogło zabraknąć tematu Eurowizji 2021. Wokalista zdradził, że rozmawiał z byłymi reprezentantami Polski. Pochwalił się, co poradziła mu Edyta Górniak w sprawie występu na Eurowizji.

Rafał Brzozowski Edyta Górniak
fot. TRICOLORS/East News,Damian Klamka/East News

Rafał Brzozowski będzie reprezentantem Polski na Eurowizji 2021. Tak zdecydowała Telewizja Polska. Wewnętrzny wybór TVP spotkał się z bardzo skrajnymi opiniami, niekiedy bardzo negatywnymi.

Do Eurowizji 2021 coraz bliżej. Rafał Brzozowski gościł ostatnio na antenie Radia ZET, gdzie porozmawiał z Damianem Michałowskim. Artysta opowiedział o swojej konkursowej piosence „The Ride” i przygotowaniach do występu w Rotterdamie. Zdradził też, że rozmawiał m.in. z Edytą Górniak. Gwiazda Eurowizji 1994 dała mu pewne rady.

Zobacz także:  Rafał Brzozowski w Radiu ZET o swoich szansach na Eurowizji. "The Ride ma szansę podbić Europę"

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski rozmawiał z Edytą Górniak. Dostał od niej rady przed konkursem

Rafał Brzozowski rozmawiał z kilkoma byłymi reprezentantami Polski na Eurowizji, m.in. Andrzejem Piasecznym i zespołem Tulia. W rozmowie z Radiem ZET autor „The Ride” zdradził, że dostał wskazówki również od Edyty Górniak, która zajęła wysokie 2. miejsce na Eurowizji 1994, co pozostaje najlepszym wynikiem Polski w konkursie.

– Powiedziała, żeby być sobą. Bawić się występem, cieszyć się tym, że się tam po prostu jest i występuje się na tej scenie. Prosta rada – wyznał Brzozowski.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: Polska bez szans? Piosenka Brzozowskiego najmniej lubianym utworem konkursu

Eurowizja 2021: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs, kiedy wystąpi Polska?

Eurowizja 2021 odbędzie się w dniach 18-22 maja 2021 roku w Rotterdamie. Rafał Brzozowski wystąpi w drugim półfinale konkursu, który zaplanowano na 20 maja. O awans do finału Polska powalczy z 16 państwami, m.in. Czechami, Bułgarią, Islandią, Finlandią czy Szwajcarią.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET