Obserwuj w Google News

Eurowizja 2021: Sierocki i Sikora skomentowali konkurs. Widzowie zawiedzeni: "Oddajcie Orzecha"

2 min. czytania
19.05.2021 09:17
Zareaguj Reakcja

Trwa Eurowizja 2021. Za nami już pierwszy półfinał konkurs, podczas którego w roli komentatorów w TVP zadebiutowali Marek Sierocki i Aleksander Sikora. Duet zastąpił związanego od lat z Eurowizją Artura Orzecha. Internauci dość chłodno przyjęli zmianę i przyznali, że brakuje im słynnego dziennikarza.

Marek Sierocki Artur Orzech
fot. VIPHOTO/East News

Eurowizja 2021 trwa. We wtorek odbył się pierwszy półfinał konkursu, a już w czwartek na scenie zobaczymy Rafała Brzozowskiego, który powalczy w drugim półfinale.

Podczas pierwszego półfinału w roli komentujących Eurowizję na antenie Telewizji Polskiej zadebiutowali Marek Sierocki i Aleksander Sikora. Niestety, nie wszyscy fani konkursu byli zadowoleni. Wiele osób przyznało, że duet nie poradził sobie w nowej roli i słychać, że brakuje Artura Orzecha.

Eurowizja 2021: drugi półfinał z Rafałem Brzozowskim. RELACJA na żywo i WYNIKI, czwartek 20.05

Eurowizja 2021: Sierocki i Sikora skomentowali konkurs. Fani zawiedzeni, chcą powrotu Orzecha

Marek Sierocki i Aleksander Sikora skomentowali pierwszy półfinał Eurowizji 2021. Zastąpili w tej roli Artura Orzecha, który komentował konkurs od lat dziewięćdziesiątych, ale kilka miesięcy temu zakończył współpracę z TVP.

Po zakończonym pierwszym półfinale pojawiło się wiele negatywnych komentarzy w polskim internecie, m.in. na Twitterze i Instagramie. Fani Eurowizji nie kryją, że brakuje im Artura Orzecha. Zdaniem niektórych internautów nowy duet dość słabo sobie poradził, choć część osób pochwaliła przede wszystkim Aleksandra Sikorę.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: wyniki pierwszego półfinału. Kto awansował do finału? [LISTA PAŃSTW]

„Artur Orzech był nie do podrobienia”, „Sierocki mógłby chociaż udawać, że nie recytuje z kartki”, „Artura Orzecha ciężko zastąpić. I o ile Sikora jakoś to robi, to Sierocki już nie. Mówi niemal to samo. Trochę jakby miał wyuczone formułki. Wiem, że debiut przy Eurowizji jest trudny, ale to doświadczony dziennikarz, od którego należy mieć pewne oczekiwania”, „Oddajcie Orzecha”, „Olek na duży plus, a Sierocki okraszał wszystko tak, że się miało wrażenie, jakbyś film przyrodniczy oglądała, bez emocji”, „Eurowizja bez komentarza Artura Orzecha to nie to samo”, „Panowie sobie radzą, ale Pan Orzech opowiadał z pasją… teraz dosłownie widzę ten tablet, z którego czytają skrupulatne notatki” – piszą polscy internauci.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: pierwszy półfinał. RELACJA NA ŻYWO i WYNIKI [WTOREK, 18.05]

Eurowizja 2021: drugi półfinał z Polską. Kiedy występ Rafała Brzozowskiego i z jakim numerem?

Rafał Brzozowski, reprezentant Polski, wystąpi w drugim półfinale Eurowizji 2021, który odbędzie się w czwartek, 20 maja.

Polska powalczy o awans do finału konkursu z 16 innymi państwami. Wśród nich pojawia się kilku faworytów do zwycięstwa: Szwajcaria, Bułgaria i Islandia.

Zobacz także:  Eurowizja 2021, drugi półfinał - gdzie i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA 20.05.2021]