Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance 3: Robert El Gendy kontuzjowany. Dramat na próbie [WIDEO]

2 min. czytania
26.03.2021 12:04
Zareaguj Reakcja

Robert El Gendy zmaga się z kontuzją, do której doszło przed nagraniem „Dance Dance Dance 3”. Prowadzący „Pytanie na śniadanie” uszkodził sobie rękę i w najbliższym odcinku wystąpi w gipisie. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z feralnej próby.

Robert El Gendy
fot. Jan Bogacz / TVP

Dance Dance Dance to niezwykle wymagający program, w którym nietrudno o bolesną kontuzję. Przekonała się o tym niedawno  Anna Matysiak, a teraz również Robert El Gendy.

Prowadzący „Pytanie na śniadanie” doznał bolesnego urazu na jednej z prób do „Dance Dance Dance 3”. Uczestnik uszkodził sobie palec w trakcie podnoszenia swojej tanecznej partnerki, Małgorzaty Opczowskiej. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z feralnej próby.

Zobacz także:  Dance Dance Dance: kłótnia Idy Nowakowskiej i Agustina Egurroli. Poszło o ocenę występu [WIDEO]

Dance Dance Dance 3: kontuzja Roberta El Gendy’ego. Wystąpi w gipsie

Robert El Gendy doznał kontuzji na próbie do „Dance Dance Dance 3”. Uraz okazał się na tyle poważny, że kierownik planu natychmiast wezwał medyka, który zajął się uczestnikiem.

Okazało się, że podczas podnoszenia partnerki El Gendy uszkodził więzadło łokciowe w stawie śródręczno-paliczkowym kciuka. Lekarze podjęli decyzję o założeniu gipsu prowadzącemu „Pytanie na śniadanie” – dzięki temu uczestnik nie musi rezygnować z programu i wystąpi w najbliższym odcinku „Dance Dance Dance 3”. Producenci byli zmuszeni jednak zmienić choreografię Małgorzaty i Roberta tak, aby nawet w najmniejszym stopniu nie nadwyrężać ręki uczestnika.

Redakcja poleca

Na próbie był obecny także syn Roberta El Gendy’ego, który bardzo przestraszył się kontuzją taty. Prezenter natychmiast zareagował i przytulił chłopca.

 Nie martw się o tatę – powiedział El Gendy do syna.

Najbliższy odcinek „Dance Dance Dance 3” już w piątek, 26 marca o godz. 20:35.

Dance Dance Dance 3: kto występuje w nowej edycji? [UCZESTNICY]

W nowej edycji „Dance Dance Dance” występują: prowadzący „Pytanie na śniadanie” – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł BodziannyRoksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz Ola Nowak i Damian Kordas.

Jurorami „Dance Dance Dance 3” są Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET