Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance: kłótnia Idy Nowakowskiej i Agustina Egurroli. Poszło o ocenę występu [WIDEO]

2 min. czytania
17.03.2021 12:44

Ida Nowakowska i Agustin Egurrola pokłócili się w pierwszym odcinku „Dance Dance Dance 3”. Sprzeczka jurorów dotyczyła oceny jednego z występów. Ida Nowakowska nie kryła oburzenia decyzją Egurroli. Zobaczcie wideo!

Dance Dance Dance Ida Nowakowska
fot. Waldemar Kompała / TVP

Dance Dance Dance powraca na antenę TVP2. Pierwszy odcinek nowej edycji, która niedawno została przesunięta w związku z wykryciem koronawirusa na planie, zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę, 20 marca o godz. 20:35.

Okazuje się, że już w pierwszym odcinku „Dance Dance Dance 3” nie będzie brakowało emocji. Dojdzie w nim m.in. do małej kłótni Idy Nowakowskiej i Agustina Egurroli. Jurorzy posprzeczali się przez ocenę jednego z występów.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: zmiany w emisji nowych odcinków. Program przesunięty na inny dzień

Dance Dance Dance: kłótnia Idy Nowakowskiej i Agustina Egurroli. Poszło o ocenę występu

Ida Nowakowska i Agustin Egurrola pokłócili się w pierwszym odcinku „Dance Dance Dance 3”. Jeden z występów mocno poróżnił jurorów. Nowakowska była zszokowana niską oceną jednego z występów, którą dał nowy juror.

Daję mocne cztery. W tej edycji czwórka jest dobrą oceną – powiedział Agustin Egurrola i wprawił w osłupienie Idę Nowakowską.

Co?! – krzyknęła jurorka i dodała: „Ty widziałeś to samo co ja?”.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Agustin Egurrola natychmiast odniósł się do słów Idy Nowakowskiej i stwierdził: „Błagam cię! To było poprawnie zatańczone”. Jurorka odpowiedziała, że „poprawnie to nie jest źle”.

Na sprzeczkę kolegi i koleżanki z jury zareagowała  Joanna Jędrzejczyk: „Ale przyznaj, że ta opinia była jak strzelenie z lasso”.

Poniżej możecie zobaczyć fragment „Dance Dance Dance” z kłótnią jurorów. Nie wiadomo jednak czyj występ wywołał tak duże poruszenie wśród jury. Przekonamy się o tym już w sobotę, 19 marca o godz. 20:35 w TVP2.

Dance Dance Dance 3: kto wystąpi w nowej edycji?

W nowej edycji „Dance Dance Dance” wystapią: prowadzący „Pytanie na śniadanie” – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny; Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz Ola Nowak i Damian Kordas.

Zobacz także:  Dance Dance Dance: Małgorzata Tomaszewska ocenia Pawła i Martę z "Rolnika". "Zaskakują mnie"

RadioZET.pl/mat.prasowe