Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: zmiany w emisji nowych odcinków. Program przesunięty na inny dzień

2 min. czytania
16.03.2021 14:57
Zareaguj Reakcja

„The Voice Kids 4” ze zmianami w emisji. W związku z premierą nowej edycji „Dance Dance Dance” muzyczny program zostanie przesunięty na stałe na inny dzień tygodnia. Kiedy będziemy mogli oglądać nowe odcinki „The Voice Kids 4”? Telewizja Polska zdradziła szczegóły.

The Voice Kids
fot. Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids to program uwielbiany przez miliony polskich widzów. Na antenie Telewizji Polskiej możemy oglądać już czwartą edycję show.

Władze TVP postanowiły wprowadzić stałe zmiany w emisji „The Voice Kids 4”. Wszystko z powodu premiery nowej edycji „ Dance Dance Dance, która na początku marca została przesunięta w związku z wykryciem koronawirusa na planie. Właśnie ogłoszono, że start programu odbędzie się już w najbliższą sobotę. Oznacza to, że nowe odcinki „The Voice Kids 4” będą pojawiać się teraz w inny dzień tygodnia.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: Łucja zaśpiewała po koreańsku. Występ 14-latki zszokował jurorów [WIDEO]

The Voice Kids 4: zmiany w emisji. Nowe odcinki programu w inny dzień

AKTUALIZACJA: Choć Telewizja Polska początkowo informowała o nowej dacie emisji „The Voice Kids 4”, ostatecznie podjęto decyzję o niewprowadzaniu zmian w tej kwestii. W związku z tym nowe odcinki będą emitowane w soboty o godz. 20:00, a program "Dance Dance Dance" pojawi się na antenie TVP2 w piątki o godz. 20:30.

Od tego tygodnia nowe odcinki „The Voice Kids 4” będą emitowane w piątki o godz. 20:35 – poinformowała Telewizja Polska w mediach społecznościowych. Już w najbliższym odcinku zobaczymy pierwsze zmagania uczestników w etapie Bitew.

Zmiany w emisji „The Voice Kids 4” wynikają ze startu „Dance Dance Dance 3”, które będzie emitowane w soboty o godz. 20:00. Pierwszy odcinek pojawi się na antenie TVP2 już 20 marca.

Wszyscy już zdrowi, można zaczynać. Nowa edycja „Dance Dance Dance” przenosi się na soboty – napisała TVP na Facebooku.

Rozwiąż  QUIZ: Co wiesz o „The Voice Kids”? 10 pytań dla fanów programu

Dance Dance Dance 3: kto wystąpi w nowej edycji?

W nowej edycji „Dance Dance Dance” wystapią: prowadzący „Pytanie na śniadanie” – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny; Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz Ola Nowak i Damian Kordas.

Jurorami „Dance Dance Dance 3” będą Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola.

Zobacz także: The Voice Kids 4: jurorzy też brali udział w talent show. Wszyscy odpadli: „Było przykro” [WIDEO]

RadioZET.pl/mat.prasowe