Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance: uczestnik ostro do jurorów. Zareagowała Nowakowska: „Mało eleganckie” [WIDEO]

2 min. czytania
25.03.2021 09:30
Zareaguj Reakcja

W „Dance Dance Dance” nie brakuje emocji i szokujących momentów. W najbliższym odcinku jurorzy będą zaskoczeni zachowaniem jednego z uczestników. Między Pawłem Cieślakiem a jury dojdzie do wymiany zdań. Uczestnik nie tylko wypowiedział mocne słowa, ale także postanowił postawić się jurorom. Nie spodobało się to Idzie Nowakowskiej.

Dance Dance Dance Paweł Cieślak Ida Nowakowska
fot. Jan Bogacz / TVP

Dance Dance Dance wróciło na antenę Telewizji Polskiej. Widzowie mają okazję oglądać trzecią już edycję programu, w którym uczestnicy odtwarzają słynne choreografie taneczne z klipów czy musicali.

W najbliższym odcinku dojdzie do zaskakującej sytuacji. Uczestnik Paweł Cieślak wdał się w dyskusję z jurorami. Jego zachowanie nie spodobało się przede wszystkim Idzie Nowakowskiej, która postanowiła skomentować zachowanie przyjaciela Olgi Łasak.

Dance Dance Dance: kłótnia Idy Nowakowskiej i Agustina Egurroli. Poszło o ocenę występu [WIDEO]

Dance Dance Dance 3: uczestnik Paweł Cieślak ostro do jurorów. Zareagowała Ida Nowakowska

Paweł Cieślak, przyjaciel i taneczny partner Olgi Łasak z Kabaretu Czesuaf, zatańczy w najbliższym również solo. Po występie Agustin Egurrola poprosił uczestnika o zaprezentowanie ponownie jednego z elementów. Paweł niespodziewanie odmówił i wdał się w dyskusję z jurorami.

Tańczyłem dla siebie. Nie dla ciebie, nie dla ciebie, nie dla ciebie. Nie chciałem siebie zawieść. I takie najbardziej są we mnie teraz emocje. Robiłem to dla siebie, więc nie będę nic powtarzał dla Was – stwierdził Cieślak.

Odpowiedź zaskoczyła jurorów i pozostałych uczestników. Zachowanie Pawła Cieślaka nie spodobało się Idzie Nowakowskiej.

Trochę to dziwne, bo tańczy się na scenie dla kogoś, nie tylko dla siebie – skomentowała jurorka.

Redakcja poleca

Dzisiejsze serduszko już wylało na ten parkiet i trochę zostało zdeptane w moim mniemaniu. Szukałem szczęścia w tym wszystkim i tym szczęściem było to, żeby to zrobić dla siebie. Poprzednio tańczyłem dla was i to się nie udało – odpowiedział uczestnik.

Ida Nowakowska uznała zachowanie Cieślaka za niekulturalne.

Tańczyć możesz dla kogo chcesz. Ale jeżeli kończy się taniec i ktoś, kto chce cię skompletować mówi „pokaż ostatnią pozę, bo była super”, a Ty mówisz „nie, ja tego nie robię dla Ciebie”, to dla mnie jest to mało eleganckie – dodała jurorka.

Dance Dance Dance 3: kto występuje w nowej edycji? [UCZESTNICY]

W nowej edycji „Dance Dance Dance” występują: prowadzący „Pytanie na śniadanie” – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł BodziannyRoksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz Ola Nowak i Damian Kordas.

Jurorami „Dance Dance Dance 3” są Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET