Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: oto finaliści w drużynie Cleo. Widzowie są niezadowoleni?

2 min. czytania
22.03.2021 12:20
Zareaguj Reakcja

Finaliści „The Voice Kids 4” z drużyny Cleo są już znani. Piosenkarka wybrała uczestników, którzy wystąpią w finałowym etapie programu. Choć internauci gratulują wszystkim finalistom, nie brakuje też mniej pozytywnych komentarzy. Wielu widzów jest niezadowolonych z odrzucenia Zuzi Zięby i Zuzi Bery.

Cleo
fot. Natasza Młudzik / TVP

The Voice Kids trwa i ponownie zachwyca miliony widzów. W ostatnim odcinku poznaliśmy finalistów czwartej edycji z drużyny Cleo.

Nie wszystkim widzom spodobały się jednak decyzje piosenkarki. Trenerka mogła wybrać jedynie trzech uczestników do finału „The Voice Kids 4”. Zdaniem niektórych internautów Cleo odrzuciła lepsze osoby.

The Voice Kids 4: jurorzy też brali udział w talent show. Zdradzili, jak im poszło [WIDEO]

The Voice Kids 4: oto finaliści w drużynie Cleo. Widzowie niezadowoleni?

Finalistami „The Voice Kids 4” z drużyny Cleo zostali: Karolina Szostak, Tatiana Kopala i Igor Konieczny. To właśnie oni, zdaniem popularnej trenerki, poradzili sobie najlepiej etapach Bitew i Sing Off.

Choć większość widzów natychmiast zaczęła gratulować finalistom w mediach społecznościowych, pojawiły się także głosy mniej zadowolonych internautów, którzy stwierdzili, że Cleo podjęła złą decyzją i odrzuciła dwie bardzo utalentowane uczestniczki. Mowa o Zuzi Ziębie i Zuzi Berze.

„Osobiście wybrałabym dwie Zuzie, które mają niesamowite głowy i fantastycznie odnajdują się na scenie”, „Zabrakło mi jednej Zuzy”, „Odrzucono dwie wspaniałe Zuzie”, „Szkoda, że zabrakło Zuzi” – brzmią komentarze.

Redakcja poleca

Wybory jurorów w „The Voice Kids” mogą wzbudzać emocje, ale trzeba pamiętać, że  dla młodych uczestników program ma być przede wszystkim zabawą i przeżyciem wspaniałej muzycznej przygody.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET