Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: Wiktoria Kasprzyk sobowtórką Roksany Węgiel? Jurorzy w szoku [WIDEO]

2 min. czytania
04.03.2021 13:03
Zareaguj Reakcja

Wiktoria Kasprzyk sobowtórką Roksany Węgiel? W najnowszym odcinku „The Voice Kids 4” pojawi się uczestniczka do złudzenia przypominająca Roxie. Jurorzy nie mogli uwierzyć w podobieństwo Wiktorii i Roksany. Zobaczcie wideo!

Wiktoria Kasprzyk sobowtórką Roksany Węgiel
fot. Natasza Młudzik / TVP

The Voice Kids wróciło na antenę Telewizji Polskiej. Już w najbliższy weekend widzowie zobaczą wyjątkowo aż cztery nowe odcinki programu – powodem jest przesunięcie premiery „Dance Dance Dance 3” w związku z wykryciem koronawirusa na planie.

W najbliższym odcinku „The Voice Kids 4” wystąpi Wiktoria Kasprzyk, która wprawi w osłupienie jurorów nie tylko swoim wokalem, ale także wyglądem. Dawid Kwiatkowski stwierdził, że uczestniczka jest sobowtórką Roksany Węgiel.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: Adam Adamczuk porzucony przez rodziców. Poruszająca historia 14-latka [WIDEO]

The Voice Kids 4: Wiktoria Kasprzyk sobowtórką Roksany Węgiel? Jurorzy w szoku

Wiktoria Kasprzyk sobowtórką Roksany Węgiel? Jurorzy nie mogli uwierzyć własnym oczom, kiedy na scenie zobaczyli uczestniczkę do złudzenia przypominającą zwyciężczynię pierwszej edycji programu.

Ona wygląda jak Roksana – krzyknął Dawid Kwiatkowski.

Uczestniczka zaśpiewała utwór „Hold My Hand” z repertuaru Jess Glynne. Choć wszyscy jurorzy zwrócili uwagę na podobieństwo do Roxie, nie zabrakło także zachwytów nad głosem Wiktorii Kasprzyk.

„Mam déjà vu. Masz głos tak samo potężny”, „Ruszasz się i śpiewasz jak ona” – powiedzieli Tomson i Baron.

Rozwiąż QUIZ: Co wiesz o „The Voice Kids”? 10 pytań dla fanów programu

The Voice Kids 4: zmiany w emisji. Nowe odcinki w piątek i sobotę

W najbliższy weekend nastąpią zmiany w emisji „The Voice Kids 4”. Telewizja Polska wyjątkowo wyemituje aż cztery odcinki nowej edycji. Jest to spowodowane wykryciem koronawirusa na planie „Dance Dance Dance” i przesunięciem premiery trzeciego sezonu.

W związku z tym w piątek, 5 marca o godz. 20:30 widzowie TVP2 zobaczą nowe odcinki „The Voice Kids 4”. Kolejne dwa odcinki pojawiają się na antenie Telewizji Polskiej w sobotę, 6 marca o godz. 20:00.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: Sara Egwu-James faworytką. Internauci już piszą o Eurowizji Junior [WIDEO]

The Voice Kids: uczestnicy, którzy zostali gwiazdami po programie [GALERIA]

RadioZET.pl/mat.prasowe