Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: jurorzy też brali udział w talent show. Wszyscy odpadli: „Było przykro” [WIDEO]

2 min. czytania
11.03.2021 13:52
Zareaguj Reakcja

„The Voice Kids” to dla wielu uczestników spełnienie marzeń. Nie wszystkim jednak udaje się przejść do kolejnych etapów. Okazuje się, że jurorzy „The Voice Kids 4” również brali udział w talent show i odpadli. Teraz postanowili o tym opowiedzieć. Jak sami przyznali, było im naprawdę ciężko pogodzić się z porażką.

The Voice Kids jurorzy
fot. Natasza Młudzik / TVP

The Voice Kids udowadnia, że polska młodzież jest niezwykle utalentowana i możemy pochwalić się naprawdę świetnie śpiewającymi młodymi wokalistami. Zasady talent show są jednak bardzo proste i nie każdemu uczestnikowi uda się wygrać czy dojść do finału.

Okazuje się, że jurorzy „The Voice Kids 4” dobrze wiedzą, jak smakuje porażka w programie muzycznym. Cleo, Dawid Kwiatkowski i Tomson opowiedzieli o udziale w talent show.

Zobacz także:  The Voice Kids 4: Nikola w utworze Dawida Podsiadły. 13-latka wygra program? "Do finału!"

The Voice Kids 4: jurorzy też brali udział w talent show. Wszyscy odpadli

Trenerzy „The Voice Kids 4” nie mają łatwego zadania. Choć niemal każdy występ w programie robi na nich wrażenie, to muszą działać zgodnie z zasadami i odrzucają wielu uczestników.

Odpadnięcie z „The Voice Kids” na pewno nie jest łatwym przeżyciem dla młodych wokalistów, a jurorzy dobrze o tym wiedzą. Okazuję się, że Cleo, Dawid Kwiatkowski i Tomson również brali udział w talent show. Wszyscy musieli zmierzyć się z porażką na początku kariery.

Cleo wystąpiła w polskim „X Factorze”, ale odpadła jeszcze na etapie castingów. Tomson z Afromental brał udział w czwartej edycji „Idola” i dotarł prawie do odcinków finałowych. Dawid Kwiatkowski próbował spełnić swoje muzyczne marzenia w „Must Be The Music”, ale nie przekonał do siebie jurorów i nie dostał się do kolejnego etapu.

Rozwiąż  QUIZ: Co wiesz o „The Voice Kids”? 10 pytań dla fanów programu

W najnowszym odcinku „The Voice Kids 4” artyści postanowili opowiedzieć o swoich pierwszych porażkach i zwrócić uwagę młodych uczestników, że nie warto się poddawać i trzeba jeszcze mocniej walczyć o marzenia.

Potrzebowałam przechorować dwa, trzy dni – powiedziała Cleo o porażce w „X Factorze”.

Było ciężko. W ogóle nie chciało mi się gadać. Było smutno i przykro, że to się już kończy, że następny etap jest taki fajny, a mnie w nim nie będzie – wspominał „Idola” Tomson.

Miałem tak samo. Tym bardziej że tam się tyle działo. Światła, scena... – dodał Dawid Kwiatkowski.

The Voice Kids 4: zmiany w emisji. Nowe odcinki w piątek i sobotę

Zmiany w emisji „The Voice Kids 4”. Po raz kolejny w najbliższy weekend Telewizja Polska wyjątkowo wyemituje aż cztery odcinki nowej edycji. Jest to spowodowane wykryciem koronawirusa na planieDance Dance Dance i przesunięciem premiery trzeciego sezonu.

W związku z tym w piątek, 12 marca o godz. 20:35 widzowie TVP2 zobaczą nowe odcinki „The Voice Kids 4”. Kolejne dwa odcinki pojawiają się na antenie Telewizji Polskiej w sobotę, 13 marca o godz. 20:00.

Zobacz także: The Voice Kids 4: Adam Adamczuk porzucony przez rodziców. Poruszająca historia 14-latka [WIDEO]

The Voice Kids: uczestnicy, którzy zostali gwiazdami po programie [GALERIA]