Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance 3: kontuzja Anny Matysiak. To koniec udziału aktorki w programie? [WIDEO]

2 min. czytania
19.03.2021 13:02
Zareaguj Reakcja

Anna Matysiak doznała poważnej kontuzji na planie „Dance Dance Dance 3”. Tuż przed nagraniem pierwszego odcinka aktorka musiała skorzystać z pomocy specjalistów i przejść szereg badań. Na jej kolanie pojawiła się ogromna opuchlizna. Czy to koniec udziału Anny Matysiak w „Dance Dance Dance 3”? Zobaczcie wideo.

Anna Matysiak Stanisław Karpiel Bułecka Dance Dance Dance
fot. Waldemar Kompała / TVP

Dance Dance Dance wraca na antenę TVP2. Już w piątek wieczorem widzowie zobaczą pierwsze zmagania uczestników trzeciej edycji.

Niestety, nowa edycja programu nie zaczęła się dobrze dla Anny Matysiak. Aktorka doznała poważnej kontuzji tuż przed nagraniem pierwszego odcinka. To koniec przygody Anny Matysiak w „Dance Dance Dance 3”?

Zobacz także:  Dance Dance Dance: kłótnia Idy Nowakowskiej i Agustina Egurroli. Poszło o ocenę występu [WIDEO]

Dance Dance Dance 3: kontuzja Anny Matysiak. To koniec jej udziału w programie?

Anna Matysiak nabawiła się poważnej kontuzji w trakcie jednego z treningów przed pierwszym odcinkiem „Dance Dance Dance 3”. Sytuacja okazała się na tyle poważna, że 31-letnia aktorka musiała pojechać na specjalistyczne badania, ponieważ na jej nodze pojawiła się niepokojących rozmiarów opuchlizna.

Moje kolano to jeden wielki siniak – mówiła Matysiak w trakcie prób, w których trakcie uczestnicy są bardzo narażeni na bóle mięśni, stawów czy niebezpieczne kontuzje.

W wyniku kontuzji wystąpił poważny  stan zapalny, który lekarze musieli natychmiast zatrzymać szeregiem specjalistycznych zabiegów. Na krótkim nagraniu wideo widać, że Anna Matysiak zmagała się z ogromnym bólem.

Choć kontuzja uczestniczki „Dance Dance Dance 3” wyglądała bardzo poważnie, aktorce udało się zatańczyć następnego dnia razem ze  Stanisławem Karpielem-Bułecką. Nie wiadomo jednak, jak kontuzja kolana odbiła się na występie Matysiak. Widzowie przekonają się o tym już 19 marca o godz. 20:30 w TVP2.

Dance Dance Dance 3: kto wystąpi w nowej edycji?

W nowej edycji „Dance Dance Dance” wystapią: prowadzący „Pytanie na śniadanie” – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł BodziannyRoksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz Ola Nowak i Damian Kordas.

Jurorami „Dance Dance Dance 3” będą Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET