Obserwuj w Google News

Cher potwierdza związek z młodszym o 40 lat mężczyzną. Padły mocne słowa

2 min. czytania
07.11.2022 17:13
Zareaguj Reakcja

Cher potwierdza, że spotyka się z młodszym o 40 lat producentem muzycznym. Wokalistka została sfotografowana z partnerem. W mediach społecznościowych padły mocne słowa.

Cher i Alexander Edwards
fot. Backgrid/East News

Cher potwierdza związek z Alexandrem Edwardsem. Wokalistka niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, jednak tym razem została wywołana do tablicy przez fanów tuż po tym, jak została sfotografowana z nowym ukochanym. Cher odpowiada na komentarze dotyczące różnicy wieku.

Zobacz także:  Grzegorz Hyży w Radiu ZET o nowym singlu "Sztos". "To progres i rozwinięcie" [WIDEO]

Cher potwierdza związek z Alexandrem Edwardsem. Padły mocne słowa

Cher została zmuszona do potwierdzenia, że jej serce jest zajęte. 76-letnia gwiazda muzyki odnalazła szczęście u boku 36-letniego Alexandra Edwardsa. Wokalistka tłumaczy się w mediach społecznościowych ze związku z dużo młodszym partnerem, zapewniając, że nie obchodzi jej zdanie obcych ludzi.

Jak podaje portal plotek.pl - w dużej mierze fanom chodzi też o to, że Alexander Edwards nie cieszy się dobrą sławą. Mężczyzna był wcześniej w medialnym związku z Amber Rose. Kłamał i oszukiwał, a do tego wielokrotnie zdradzał Rose. Cher zdaje się jednak nie zważać na przeszłość ukochanego.

G**no mnie obchodzi, co myślą inni

- można przeczytać wypowiedź Cher na Twitterze.

Za pośrednictwem Twittera, Cher potwierdziła, że ona i Edwards są para. Gwiazda zaznaczyła, że nie zamierza się tłumaczyć ze swoich wyborów - Nie zamierzam nas bronić. Hejterzy i tak wiedzą swoje. Nie ma znaczenia, że jesteśmy szczęśliwi i nikomu nie przeszkadzamy - komentuje sprawę.

Redakcja poleca

Alexander Edwards: kim jest nowy ukochany Cher?

Alexander Edwards jest 36-letnim producentem muzycznym i raperem. Jest przede wszystkim znany ze związku z Amber Rose, którą zdradzał. Para doczekała się syna Slasha. Z kolei Cher była dwukrotnie zamężna - w latach 1964-1975 z Sonnym Bono, a w latach 1975-1979 z Greggiem Allmanem.

Zobacz także:  Harry Styles odwołuje koncerty. Muzyk poważnie choruje

RadioZET.pl/Plotek.pl

Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News