Obserwuj w Google News

Harry Styles odwołuje koncerty. Muzyk poważnie choruje

2 min. czytania
07.11.2022 11:01
Zareaguj Reakcja

Harry Styles nie zagra kolejnych koncertów w planowanych wcześniej terminach. Muzyk nie może pojawić się na scenie, ponieważ nabawił się poważnej choroby.

Harry Styles
fot. Chris Pizzello/Invision/East News

Harry Styles jest w trakcie grania serii koncertów w Los Angeles. Artysta miał przez 15 dni pojawiać się na scenie w Kia Forum w ramach północnoamerykańskiej odsłony trasy Love On Tour. Niestety kolejne występy muszą zostać przełożone.

Harry Styles odwołuje koncerty. Muzyk poważnie choruje

4 listopada nie odbył się jeden z planowanych koncertów Stylesa, który został przełożony na 6 listopada. Wówczas koncert również się nie odbył, a kolejne zostały przesunięte. Wokalistka poinformował, że choruje.

Artysta dał znać fanom, że pod koniec ostatniego koncertu na trasie, który zagrał, poczuł się źle. Od tamtego momentu muzyk leży w łóżku i walczy z poważną chorobą. Dopadła go grypa, która może mieć poważne konsekwencje, jednak w przypadku Stylesa, najpewniej wszystko po odrobinie odpoczynku wróci do normy.

Redakcja poleca

- Robiłem wszystko, co mogłem, żeby móc dalej śpiewać - pisze do fanów załamany wokalista. Niestety lekarz Stylesa zabronił mu grania, a pojawienie się gwiazdora na scenie w najbliższym czasie nie jest możliwe.

Muzyk podkreśla, że przez 12 lat koncertowania nie musiał przekładać żadnego występu z powodu choroby. - Tak mi przykro, że muszę to zrobić, ale gdybym był w stanie zagrać, na pewno bym to zrobił.

Harry Styles w Polsce w 2023 roku. Bilety nadal dostępne

Harry Styles wydał w maju 2022 roku swój trzeci solowy album studyjny "Harry's House", który promuje koncertami. Jeden z występów odbędzie się także w Polsce. Przedłużenie trasy Love On Tour zawita do Warszawy już 2 lipca 2023 roku.

Harry Styles zagra na Stadionie Narodowym. Bilety na wydarzenie są nadal dostępne na stronie LiveNation.pl.

RadioZET.pl/NME