Obserwuj w Google News

Ariana Grande i Justin Bieber nagrali duet. Artystka pokazała nowego chłopaka w klipie [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
08.05.2020 09:44
Zareaguj Reakcja

Ariana Grande i Justin Bieber wydali wspólny singiel „Stuck with U”. Do piosenki powstał także nagrany w warunkach domowych teledysk, który artyści stworzyli wspólnie z fanami i innymi gwiazdami. W klipie Ariana Grande pokazała po raz pierwszy nowego chłopaka Daltona Gomeza. Dochód ze sprzedaży „Stuck with U” trafi na cele charytatywne.

Ariana Grande Justin Bieber Stuck With U wspólny singiel duet Ari pokazała nowego chłopaka w teledysku wideo
fot. Youtube

Ariana GrandeJustin Bieber przyjaźnią się od wielu lat. Pandemia koronawirusa sprawiła, że artyści postanowili wydać wspólny singiel. Nie będzie on jednak promował nowej płyty amerykańskiej piosenkarki czy kanadyjskiego wokalisty.

Piosenka „Stuck with U” powstała, aby wesprzeć cel charytatywny. Cały dochód ze sprzedaży singla Ariany Grande i Justin Bieber zostanie przekazany na konto bardzo ważnej fundacji.

Ariana Grande pokazała swoje prawdziwe włosy. Fani jej nie poznali [FOTO]

Stuck With U: Ariana Grande i Justin Bieber nagrali duet. Wspólny singiel

Ariana Grande i Justin Bieber nagrali duet. Ich wspólny singiel „Stuck with U” zadebiutował w internecie, a wraz z nim oficjalny teledysk, który artyści stworzyli razem z fanami i innymi gwiazdami. W nagranym w warunkach domowych klipie pojawiają się m.in. Kendall i Kylie Jenner, Gwyneth Paltrow, Michael Bublé, Ashton Kutcher i Mila Kunis.

Justin Bieber wystąpił w teledysku do „Stuck with U” w towarzystwie swojej żony — amerykańskiej modelki Hailey Baldwin Bieber. Ariana Grande postanowiła w klipie potwierdzić nowy związek, o którym od kilku tygodni plotkują media. Piosenkarka pokazała po raz pierwszy swojego nowego chłopaka Daltona Gomeza.

Wspólny singiel „Stuck with U” Ariany Grande i Justina Biebera został wydany, aby wesprzeć cel charytatywny. Dochód ze sprzedaży utworu i odsłuchań w serwisach streamingowych zostanie przekazany fundacji pomagającej sfinansować granty i stypendia dla dzieci pracowników medycznych, policjantów i strażaków walczących z pandemią koronawirusa.

RadioZET.pl/PK