Obserwuj w Google News

Justin Bieber jest poważnie chory. Zdradził, że cierpi na boreliozę

Piotr Krajewski
2 min. czytania
09.01.2020 10:52
Zareaguj Reakcja

Justin Bieber jest poważnie chory. W opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie kanadyjski artysta wyznał, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Niedawno zdiagnozowano u niego niebezpieczną boreliozę. Lekarze wykryli u Justina Biebera również chroniczną mononukleozę.

Justin Bieber jest poważnie chory cierpi na boreliozę i mononukleozę
fot. Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Justin Bieber jest chory. Cierpi na boreliozę i mononukleozę

Justin Bieber ma poważne problemy zdrowotne. 25-letni wokalista opublikował długi wpis w mediach społecznościowych, który jest odpowiedzią na najnowszy artykuł portalu TMZ.com o jego kłopotach ze zdrowiem.

Kanadyjczyk ujawnił, że lekarze zdiagnozowali u niego boreliozę i chroniczną  mononukleozę, które mocno wpłynęły na ogólny stan zdrowia artysty. Justin Bieber od dłuższego czasu zmagała się z poważnymi problemami skórnymi, bardzo złym samopoczuciem i kłopotami z funkcjonowaniem mózgu.

 Wiele osób powtarzało, że Justin Bieber wygląda jak g**wno lub jest pod wpływem metamfetaminy. Nie zdawali sobie jednak sprawy, że niedawno zdiagnozowano u mnie boreliozę […] To było naprawdę kilka trudnych lat. W końcu jednak otrzymałem odpowiednie leczenie, dzięki któremu pokonam tę nieuleczalną dotychczas chorobę i wrócę jeszcze lepszy niż kiedykolwiek — napisał wokalista.

Justin Bieber zdradził również, że o swojej walce z boreliozą i mononukleozą opowie w specjalnym dokumencie, który już wkrótce pojawi się w internecie.

>> Objawy boreliozy: faza wczesna i późna. Na co zwrócić uwagę?

Justin Bieber — Yummy. Nowy singiel i zapowiedź serialu dokumentalnego

Justin Bieber zaprezentował nowy singiel „Yummy”, który jest pierwszą zapowiedzią piątego albumu Kanadyjczyka.

Wraz z premierą nowego singla „Yummy” artysta udostępnił również zwiastun serialu dokumentalnego „Justin Bieber: Seasons”. Pierwszy odcinek pojawi się już 27 stycznia 2020 roku, a cały serial będzie liczyć 10 odcinków. Kolejne epizody trafią do sieci w każdą środę i poniedziałek.

 

RadioZET.pl/tmz.com/PK