Obserwuj w Google News

Justin Bieber wrócił z nowym singlem "Yummy" i zapowiada serial dokumentalny o swoim życiu

Piotr Krajewski
1 min. czytania
03.01.2020 10:26

Justin Bieber wydał nową piosenkę „Yummy”. To pierwszy solowy singiel Kanadyjczyka od czterech lat, który zapowiada nadchodzącą, piątą już płytę Justina Biebera. W internecie pojawił się również zwiastun serialu dokumentalnego o życiu Justina Biebera i pracy nad nowym albumem.

Justin Bieber Yummy nowy singiel i zapowiedź serialu dokumentalnego Justin Bieber Seasons
fot. mat. prasowe

Justin Bieber — Yummy. Nowy singiel i zapowiedź serialu dokumentalnego

Justin Bieber zaprezentował nowy singiel „Yummy”, który jest pierwszą zapowiedzią piątego albumu Kanadyjczyka. Data premiery nowej płyty 25-latka nie jest jednak jeszcze znana.

Wraz z premierą nowego singla „Yummy” artysta udostępnił również zwiastun serialu dokumentalnego „Justin Bieber: Seasons”. Pierwszy odcinek pojawi się już 27 stycznia 2020 roku i będzie liczyć 10 odcinków. Kolejne epizody trafią do sieci w każdą środę i poniedziałek.

Serial „Justin Bieber: Seasons” będzie opowiadał o procesie tworzenia pierwszego od 2015 roku premierowego albumu studyjnego Justina Biebera. Pojawią się w nim niepublikowane wcześniej prywatne materiały ze studia nagraniowego czy ślubu z Hailey Bieber. Wokalista, jego przyjaciele i współpracownicy opowiedzą o procesie twórczym i motywacji do komponowania nowych piosenek.

Ostatnia solowa płyta Justina Biebera zatytułowana „Purpose” miała premierę w 2015 roku. W kolejnych latach artysta zaczął zmagać się z poważnymi osobistymi problemami. Pojawiły się informacje, że Kanadyjczyk zmaga się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Na początku 2019 roku wyznał, iż zawiesza karierę na pewien czas, aby skupić się na swoich osobistych problemach i rodzinie.

 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK