Obserwuj w Google News

Ariana Grande pokazała swoje prawdziwe włosy. Fani jej nie poznali [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
31.03.2020 14:27
Zareaguj Reakcja

Ariana Grande zaskoczyła fanów i pierwszy raz od dawna pokazała swoje prawdziwe włosy. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała się w naturalnej odsłonie. Słynąca ze swojego długiego kucyka Ariana Grande tym razem pokazała się w pięknych lokach. Wielu fanów było zszokowanym zdjęciem i nie poznało swojej idolki.

Ariana Grande pokazała swoje prawdziwe włosy fani jej nie poznali foto
fot. Instagram screen

Ariana Grande pokazała się w naturalnych włosach

Ariana Grande przeszła metamorfozę i pokazała swoje naturalne włosy. Piosenkarka, której znakiem rozpoznawczym jest długi i prosty kucyk, spędza obecnie czas w domu w związku z pandemią koronawirusa.

Przerwa od koncertów i muzycznych aktywności sprawiła, że Ariana Grande porzuciła na jakiś czas swój słynny wizerunek i postawiła na skromniejszy image. W mediach społecznościowych opublikowała nowe zdjęcie, na którym pokazała się w pięknych, naturalnych lokach.

>> Ariana Grande jako dziecko. Pokazała słodkie zdjęcia z dzieciństwa! [WIDEO]

Selfie Ariany Grande zszokowało jej fanów. Wielu osób nie mogło uwierzyć, że tak wyglądają prawdziwe włosy 26-latka. Internauci zgodnie jednak stwierdzili, że taka fryzura bardzo pasuje wokalistce. Zdjęcie skomentowała nawet mama piosenkarki — Joan Grande.

Jesteś niesamowicie piękna na zewnątrz, jak i w środku. Umalowana czy w naturalnej odsłonie. Kocham Cię — napisała mama Ariany Grande.

RadioZET.pl/PK