Obserwuj w Google News

Taniec z Gwiazdami: Justyna Żyła odpadła z programu. Iwona Pavlović: "Czarna rozpacz"

Karolina Piotrowska
3 min. czytania
29.03.2019 22:00
Zareaguj Reakcja

Choć w poprzednim tygodniu Justyna Żyła usłyszała wiele pozytywnych słów na swój temat, w tym tygodniu niestety pożegnała się z programem. Dodatkowo znów musiała zmierzyć się z krytyką, m.in. ze strony Iwony Pavlović. Jej występ został podsumowany jako "czarna rozpacz".

Taniec z Gwiazdami: Justyna Żyła odpadła z programu. Iwona Pavlović: "Czarna rozpacz"
fot. Instagram / tanieczgwiazdami

Choć Justyna Żyła po raz kolejny została doceniona przez jurorów i usłyszała wiele pozytywnych słów na temat swojego występu, odpadła z programu. W piątym odcinku "Tańca z Gwiazdami" razem ze swoim partnerem Tomaszem Barańskim zaprezentowali na parkiecie walca wiedeńskiego.

"Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła odpadła z programu

W pierwszych odcinkach programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" Justyna Żyła musiała mierzyć się z ostrą krytyką ze strony jurorów oraz internautów. W bardzo mocnych słowach wypowiadali się nie tylko na temat jej umiejętności tanecznych, ale także poruszali wątki dotyczące jej życia prywatnego. 

W piątek, 29 marca w piątym odcinku programu postępy Justyny Żyły zostały docenione, a uczestniczka znów usłyszała wiele pochlebnych słów na temat swojego występu. Jako pierwsza wypowiedziała się Ola Jordan:

- Czary mary, hokus pokus i Justyna Żyła tańczy! Słuchaj, naprawdę jest dobrze. Postęp jest duży. Bardzo się cieszę, że Tomek jest takim dobrym czarownikiem, że zrobił z ciebie tancerkę. Jest dużo rzeczy, nad którymi musisz pracować: rama... Trochę na nim wisisz... Ale jest coraz lepiej. - podsumowała.

Andrzej Grabowski skomentował krótko: Czary mary, hokus pokus i Justyna Żyła ożyła. Dodał również, że uczestniczka "wyrobiła się".

Jako ostatnia występ pary oceniała znana ze swoich ciętych komentarzy Iwona Pavlović.

- Hokus pokus, czary mary, świetnie poprowadził cię Harry - dodała i wskazała na Tomasza Barańskiego. - Bo tak naprawdę dzięki niemu zatańczyłaś krok podstawowy w walcu wiedeńskim, obrót w prawo, w lewo ledwo co i fleckerl. Czyli zatańczyłaś z maksymalną ilością błędów. Na koniec jeszcze zawiesiłaś mu się z głową do tyłu. Fleckerl to była po prostu czarna rozpacz [...] No niestety, ale muszę przyznać Justynko, że dzisiaj nie widzę postępu od tamtego tygodnia. Walcz dalej! - zakończyła swoją wypowiedź.

Fragment występu Justyny Żyły z czwartego odcinka "Tańca z Gwiazdami" można obejrzeć poniżej:

 

Czy Justyna Żyła odpadła z "Tańca z Gwiazdami"?

W tym tygodniu zgodnie z wypowiedziami jurorów Justyna Żyła zrobiła duże postępy, a występ pary został odebrany jako najlepszy ze wszystkich dotychczasowych. Razem ze swoim partnerem Tomaszem Barańskim zaprezentowali na parkiecie walc wiedeński. Motywem przewodnim odcinka były znane bajki. Justynie Żyle przypadła rola w świecie Harrego Pottera. Niestety, para musiała pożegnać się z programem. Tomasz Barański i Justyna Żyła odpadli z "Tańca z Gwiazdami".

Justyna Żyła i Tomasz Barański za walc wiedeński, który zaprezentowali w tym odcinku, otrzymali od jurorów następujące oceny: Ola Jordan przyznała 5 punktów, Ivona Pavlović - 3 punkty, natomiast Andrzej Grabowski taniec ocenił na 7 punktów. Łącznie para otrzymała 15 punktów.

Dalszy los uczestników zależał od głosów widzów. Można je oddawać za pomocą SMS-ów lub głosując przez stronę internetową w trakcie programu.

Taniec z Gwiazdami: Justyna Żyła znów w ogniu krytyki. Pavlović: Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie

Do tej pory z "Tańca z Gwiazdami" odpadły już cztery pary. Byli to: Anna Jagodzińska i Wojciech Jeschke, Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Jeziorowski,  Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlewa oraz Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar. O tym, kto nie powalczy dalej o zdobycie kryształowej kuli dowiemy się pod koniec odcinka w piątek, 29 marca 2019 roku.

» "Taniec z Gwiazdami" 2019 - kto odpadł w piątym odcinku? [29.03.2019]

RadioZET.pl/KP