Obserwuj w Google News

Taniec z Gwiazdami: Justyna Żyła znów w ogniu krytyki. Pavlović: Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie

Karolina Piotrowska
2 min. czytania
15.03.2019 21:54
Zareaguj Reakcja

Według Iwony Pavlović taniec Justyny Żyły był najsłabszym występem ze wszystkich w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Padły bardzo ostre słowa krytyki, a jurorzy w większości postanowili przemilczeć umiejętności uczestniczki.

Taniec z Gwiazdami: Justyna Żyła odpadnie z programu? Pavlović: Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie
fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła po raz kolejny znalazła się w ogniu krytyki. W trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami" padły wyjątkowo ostre słowa na temat występu pary.

"Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła po raz kolejny skrytykowana

Choć w drugim odcinku programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" Justyna Żyła usłyszała więcej pozytywnych słów na temat jej tańca i postępów w nauce, tym razem znów musiała zmierzyć się z ostrą krytyką.

Ola Jordan jako pierwsza oceniała jej występ, jednak jurorka nie komentowała zbyt wiele:

- Ja tylko się po prostu cieszę, że przeżyłaś ten cały taniec od początku do końca. Już więcej nic nie będę mówić.

W swojej choreografii Justyna Żyła i Tomasz Barański wykorzystywali elementy związane z basenem. Na parkiecie pojawił się m.in. dmuchany ponton w kształcie flaminga, do którego nawiązał Andrzej Grabowski.

- Justyna, chciałem ci powiedzieć, że szkoda, że do końca tańca w tym flamingu nie zostałaś. Chcę oszczędzić dzisiaj, wobec tego o twoim tańcu nic nie będę mówił. - podsumował występ pary. Po chwili dodał jeszcze, że nie było tak źle, po czym od razu widownia zareagowała śmiechem.

Również Iwona Pavlović nie szczędziła słów krytyki w stosunku do Justyny Żyły:

- Trochę śmieszy mnie, że w takim programie jak taniec z gwiazdami i ja cieszę się, że dotrwałaś do końca. No sukces! Przerażasz mnie! Justyna, nie wiem, co się z tobą dzieje. Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Wszystko zawdzięczasz Tomkowi. [...] Twoje nogi odmawiały posłuszeństwa. Nie ma bioder, pleców, kroków - nie ma niczego, nie zatańczyłaś nic w rytmie.

Fragment występu Justyny Żyły w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami" można obejrzeć poniżej:

 

Czy Justyna Żyła odpadła z "Tańca z Gwiazdami"?

Choć Justyna Żyła i Tomasz Barański otrzymali najniższe oceny od jurorów, wciąż mają szanse na sukcesy w programie. Za salsę, którą para zaprezentowała w tym odcinku, otrzymali łącznie 8 punktów: Ola Jordan i Ivona Pavlović przyznały po 2 punkty, natomiast Andrzej Grabowski taniec ocenił na 4 punkty. Dalszy los uczestników zależał przede wszystkim od głosów widzów. Można je oddawać za pomocą SMS-ów lub głosując przez stronę internetową.

W trzecim odcinku z "Tańca z Gwiazdami" odpadła jedna para. O tym, kto to będzie, mogliśmy przekonać się dopiero pod koniec programu. O zdobycie kryształowej kuli nie powalczy dalej  Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlewa.

» Taniec z Gwiazdami 2019 - kto odpadł z Tańca z Gwiazdami w trzecim odcinku? [15.03.2019]

RadioZET.pl/KP