Obserwuj w Google News

Disney+ grudzień 2022. Gorące premiery: „Jak oni kręcą”, serialowy „Skarb Narodów” i świąteczne hity

2 min. czytania
28.11.2022 16:17
Zareaguj Reakcja

Disney+ rozpieszcza widzów na Święta. Platforma VOD ogłosiła właśnie pełną listę premier na najbliższy miesiąc. Co będziemy oglądać przed Świętami? Sprawdźcie listę polecanych filmów i seriali.

Skarb Narodów: na skraju historii
fot. materiały prasowe Disney+

Disney+: grudzień 2022 – lista nowości. Co zobaczymy na Disney+ w grudniu? Platforma przygotowała dla widzów kilka hitów. Wybraliśmy dla was najciekawsze propozycje.

Redakcja poleca

Disney+: najciekawsze nowości grudnia 

„American Horror Story: NYC”

Najnowsza odsłona słynnego cyklu horrorów sygnowanego nazwiskami Ryana Murphy’ego i Brada Falchucka. Tym razem akcja przeniesie się do Nowego Jorku, a twórcy zinfiltrują świat gejowskiego życia nocnego. Szybko okaże się, że na lubiących zabawę mężczyzn czyha groźny morderca. 

Premiera: 7 grudnia. Na start 3 odcinki, kolejne co tydzień.

„Patrz jak kręcą”

Komedia kryminalna, przyrównywana przez zagranicznych krytyków do wyśmienitego "Na noże" Riana Johnsona. Akcja rozgrywa się w latach 50. XX wieku na londyńskim West Endzie, gdzie podczas prób do spektaklu dochodzi do śmierci jednego z członków ekipy. Teraz sprawą zajmują się rezolutny inspektor i młoda entuzjastyczna policjantka. Ten pozornie niedopasowany duet zostaje wrzucony w wir wydarzeń kryminalnych, podejmując się ryzykownego śledztwa, by rozwikłać mroczną tajemnicę londyńskiego teatru.

Premiera: 14 grudnia.

„Skarb Narodów: na skraju historii”

Serialowy spin-off popularnej serii filmów z Nicolasem Cagem i Diane Kruger. Życie Jess Valenzueli wywraca się do góry nogami, gdy enigmatyczny nieznajomy przekazuje jej wskazówkę dotyczącą wielowiekowego skarbu, który może być powiązany z jej dawno zmarłym ojcem. Jess ma talent do rozwiązywania zagadek, a jej umiejętności zostają wystawione na próbę, gdy ona i jej przyjaciele podążają za wskazówkami ukrytymi w amerykańskich artefaktach i zabytkach. Pojawia się pytanie, czy Jess jest w stanie przechytrzyć handlarza antykami na czarnym rynku w wyścigu o odnalezienie największego zaginionego skarbu w historii, a zarazem odkryć prawdę o przeszłości swojej rodziny?

Premiera: 14 grudnia. Na start 2 odcinki, kolejne co tydzień.

„Naiwniak”

„Naiwniak” to prześmiewcza, filmowa półgodzinna komedia osadzona w świecie klasy robotniczej południowo-centralnego Los Angeles. Bohaterem serialu jest Julio Lopez, 30-latek, który wciąż mieszka z rodzicami, ze swoją dziewczyną spotyka się od czasów liceum i znajdzie każdą wymówkę, byle tylko nie musieć zajmować się własnymi problemami. Julio pracuje w organizacji Hugs Not Thugs, zajmującej się resocjalizacją członków gangów, gdzie ściera się ze swoim starszym kuzynem Luisem, byłym gangsterem, który właśnie wyszedł z więzienia i zamieszkał z Julio i jego rodziną. 

Premiera: 21 grudnia

Na początku grudnia zobaczymy także kontynuację animowanego hitu, „Dziennik Cwaniaczka” – „Dziennik cwaniaczka: Rodrick rządzi” oraz hiszpańskojęzyczny serial „Jedna na milion” (oba z premierą w piątek 2 gudnia).

Czytaj także:  "Euforia": powstanie niemiecki remake hitowego serialu

RadioZET.pl/informacja prasowa Disney+

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+