Obserwuj w Google News

Filmy na VOD. Najlepsze tytuły, które trzeba zobaczyć [TOP 5]

Roksana Orlicka
3 min. czytania
06.04.2020 14:55
Zareaguj Reakcja

VOD to wirtualna wypożyczalnia filmów. Można tam znaleźć klasyki światowego kina, ale także najnowsze produkcje. Sprawdziliśmy, na co warto zwrócić uwagę i wybraliśmy TOP 5 filmów z VOD.

TOP 5 filmów które można obejrzeć na VOD
fot. Materiały prasowe/ Jarosław Sosiński

Filmy na VOD. Najlepsze tytuły, które trzeba zobaczyć [TOP 5]

TOP 5 najlepszych filmów, które można znaleźć na platformie VOD. Filmy odciągają naszą uwagę od tego, co nas stresuje i wprowadzają nas w inny świat. Do tego poszerzają nasze horyzonty i inspirują. Czas spędzony w domu warto poświęcić na oglądanie uznanych produkcji. W wirtualnej wypożyczalni filmów VOD można znaleźć wiele tytułów. Niektóre z nich miały niedawno premierę kinową, jednak z powodu zamknięcia kin, przeniesiono je do internetu. Podajemy listę 5 filmów na VOD, które warto zobaczyć niezależnie od gatunku.

Zobacz także: Dom z papieru: 10 ciekawostek, które musisz znać. Co warto wiedzieć o serialu?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Sala samobójców. Hejter (2020), reż. Jan Komasa

Najnowszy film Jana Komasy miał premierę na krótko przed oficjalnym zamknięciem kin z powodu pandemii koronawirusa. Produkcja trafiła na VOD, gdzie można ją obejrzeć po wykupieniu filmu. W filmie możemy zobaczyć Macieja Musiałowskiego, Danutę Stenkę, Agatę Kuleszę, Jacka Komana czy Macieja Stuhra. "Sala samobójców. Hejter" przedstawia historię Tomka, studenta prawa na UW, który zostaje przyłapany na plagiacie, a następnie wydalony z uczelni. Postanawia ukryć ten fakt i nadal pobierać pieniądze od państwa Krasuckich. Gdy prawda wychodzi na jaw, postawia się zemścić.

Zobacz zwiastun filmu "Sala samobójców. Hejter":

Oficer i szpieg (2019), reż. Roman Polański

Najnowszy film Romana Polańskiego został doceniony przez krytyków. W filmie można zobaczyć takie gwiazdy jak Jean Dujardin, Louis Garrel czy Emmanuelle Seigner. Jest to historia francuskiego kapitana Alfreda Dreyfusa. Mężczyzna został niesłusznie oskarżony o zdradę stanu, a następnie skazany na dożywotnie więzienie.

Zobacz zwiastun filmu "Oficer i szpieg":

Parasite (2019), reż. Bong Joon-ho 

"Parasite" to największy zwycięzca Oscarów 2020. Pierwszy raz w historii nieanglojęzyczny film otrzymał prestiżową statuetkę dla "najlepszego filmu". Poza tym zgarnął kilka innych nagród. W filmie Ki-woo dostaje pracę jako korepetytor córki zamożnego małżeństwa, dzięki czemu znajduje sposób na zapewnienie zatrudnienia również reszcie swojej rodziny.

Zobacz zwiastun filmu "Parasite":

Boże Ciało (2019), reż. Jan Komasa

"Boże Ciało" to kolejny film Jana Komasy oraz druga polska propozycja. Film został nominowany do Oscarów 2020. Bartosz Bielenia, wcielający się w głównego bohatera, zachwycił także hollywoodzkich twórców. Film przedstawia historię Daniela, który zostaje warunkowo zwolniony z poprawczaka. Chłopak wyjeżdża na drugi koniec Polski, by pracować jako stolarz, ale zamiast tego udaje księdza. 

Poniżej można zobaczyć zwiastun filmu "Boże Ciało":

Portret kobiety w ogniu (2019), reż. Celine Sciamma

"Portret kobiety w ogniu" to przejmujący film z 2019 roku. Jego akcja rozgrywa się w 1760 roku we Francji. Przedstawia on historię Marianne. Kobieta maluje na zlecenie, musi wykonać portret młodej dziewczyny bez jej wiedzy. W świetnych rolach Noemie Merlant i Adele Haenel.

Poniżej można zobaczyć zwiastun filmu "Portret kobiety w ogniu":

Zobacz także: Filmy romantyczne. Najlepsze tytuły, które warto zobaczyć [TOP 10]

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

 

RadioZET.pl/RO