Obserwuj w Google News

Natalia Nykiel zaskoczyła stylizacją. Internauci grzmią: "Aż żal się patrzy"

2 min. czytania
08.07.2024 12:57

W weekend Natalia Nykiel wystąpiła na wydarzeniu Earth Festival 2024. Znana artystka postawiła na odważną stylizację, która jednak nie wszystkim przypadła do gustu. "Kicz" - ocenili internauci. 

Natalia Nykiel zaskoczyła stylizacją w Uniejowie
fot. Pawel Wodzynski/East News

Natalia Nykiel w lateksowej mini i białych rajstopach na koncercie w Uniejowie

W miniony weekend w Uniejowie odbyło się Earth Festival 2024. Wydarzenie od siedmiu już lat promuje proekologiczne postawy i poprzez liczne atrakcje pokazuje, co każdy z nas może zrobić dla środowiska - od oszczędzania wody i segregacji śmieci, po wybór nowoczesnych i zeroemisyjnych źródeł energii. Zwieńczeniem imprezy tradycyjnie był koncert, na którym wystąpiło mnóstwo gwiazd. Na scenie w Uniejowie pojawili się między innymi: Maryla Rodowicz, Majka Jeżowska, Sebastian Karpiel-Bułecka oraz Kamil Bednarek. Nie zabrakło również Natalii Nykiel. 29-latka postawiła na odważną stylizację.

Redakcja poleca

Finalistka drugiej edycji programu "The Voice of Poland" miała na sobie bardzo krótką, obcisłą sukienkę bez ramiączek w kolorze błękitnym, do której dobrała białe, koronkowe rajstopy. Całość uzupełniały oryginalne sandałki na obcasie. Gwiazda nie zrezygnowała również z dodatków - tego wieczoru postawiła na efektowny naszyjnik z perłami oraz duże okulary przeciwsłoneczne. Natalia Nykiel zdecydowała się na fryzurę na "mokrą włoszkę". Postawiła też na mocniejszy makijaż podkreślający usta.

Stylizacja Natalii Nykiel podzieliła internautów

Stylizacja Natalii Nykiel z koncertu w Uniejowie nie wszystkim przypadła do gustu. Pod wideo udostępnionym na instagramowym profilu Telewizji Polsat pojawiła się cała masa negatywnych komentarzy. Internauci nie pozostawili na artystce suchej nitki. "Aż żal się patrzy" - stwierdził jeden z użytkowników platformy. "Kicz" - dodał inny.

W kolejnych komentarzach możemy przeczytać bardzo podobne opinie. "Nietrafiona stylizacja", "To jakiś dramat", "Jeśli ubrała ją stylistka, to do zwolnienia", "Lustra w domu brak", "Trudno to nazwać stylizacją, swoją drogą trzeba mieć wyobraźnię, żeby coś takiego wymyślić", "Brak słów", "Masakra" - ocenili internauci.  Ale pojawiło się też kilka pozytywnych głosów. "Super stylizacja i super występ", "Jak zwykle bombowo" - bronili gwiazdę fani.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap