Obserwuj w Google News

Projekt Lady 4 odcinek 1: Pierwszy dzień nowych uczestniczek. "Będziesz płakać"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
21.05.2019 12:33
Zareaguj Reakcja

Za nami pierwszy odcinek czwartej serii "Projektu Lady". Uczestniczki dotarły do pałacu w Rozalinie i poznały swoje mentorki. Musiały sobie również poradzić z pierwszym zadaniem. Część z nich od początku sprawiała problemy.

Projekt Lady 4 odcinek 1: Pierwszy dzień nowych uczestniczek. "Będziesz płakać"
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

"Projekt Lady" widzowie TVN mogą oglądać już po raz czwarty. Oparte na brytyjskim formacie reality show cieszy się w Polsce dużą popularnością. Nic w tym dziwnego, wizualne i charakterologiczne przemiany niegrzecznych dziewcząt często robiły ogromne wrażenie. Części uczestniczek udało się pokonać przeciwności i zasłużyć na miano damy. Dziewczętom pomagają mentorki: trenerka rozwoju osobistego Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska, trenerka etykiety biznesu. Program prowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan.

"Projekt Lady". Startuje 4. sezon: "To będzie najbardziej głośny i wulgarny sezon" [WIDEO]

 "Projekt Lady 4": Co wydarzyło się w pierwszym odcinku?

W poniedziałek 20 maja mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek 4. edycji "Projektu Lady". Trzynaście uczestniczek przybyło do pałacu w Rozalinie, gdzie mają przemienić się w damy. Mentorka Irena wierzyła, że wśród nich znajdzie się choć jedna dobrze ułożona dziewczyna. Niestety, również tym razem była zawiedziona. 19-letnia Agata Mielcarz już w busie raczyła się szampanem, a część uczestniczek podczas spotkania z mentorkami była pod wpływem alkoholu. Mimo to nie można odmówić im swoistego strachu przed nauczycielkami.

- Ja to się nie mogę doczekać pani Irenki, ona jest taka śmieszna - ekscytowała się jedna z dziewcząt.

- Zobaczysz, jaka śmieszna, jak będziesz potem k***a płakać - ostrzegła ją koleżanka.

ZOBACZ: „Projekt Lady” sezon 4: Uczestniczki nowej edycji. Zobacz zdjęcia [GALERIA]

Na miejscu przyszłe damy czekało duże zaskoczenie. Kazano im wyrzucić gumy, odebrano telefony komórkowe i ubrano w mundurki, jak to określiła jedna z uczestniczek, "do trumny". Czekało jej również pierwsze zadanie, polegające na przejściu po wybiegu w szpilkach. Część z dziewcząt nigdy nie miała ich na nogach, nie obyło się więc bez problemów. Najlepiej poradziła sobie Iwona, która w nagrodę otrzymała buty znanego projektanta.

Program zakończył się spotkaniem uczestniczek z Małgorzatą Rozenek-Majdan, która wręczyła im wymarzone perły. Część dziewcząt była wyraźnie wzruszona. Teraz przed nimi dużo nauki i trudne zadania, które mają pomóc im zmienić swoje życie.

"Projekt Lady" widzowie mogą oglądać w poniedziałki o godzinie 21:30.

 

RadioZET.pl/MF