Obserwuj w Google News

„Projekt Lady” sezon 4: Uczestniczki nowej edycji. Zobacz zdjęcia [GALERIA]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
13.05.2019 11:29
Zareaguj Reakcja

Już od 20 maja na antenie TVN będziemy mogli zobaczyć czwartą edycję programu „Projekt Lady”. W pałacu w Rozalinie pojawi się 13 dziewcząt, które pragną odmienić swoje życie. Zobacz galerię uczestniczek nowej edycji.

„Projekt Lady” sezon 4: Uczestniczki nowej edycji. Zobacz zdjęcia [GALERIA]
fot. Instagram:@projekt.lady.tvn

„Projekt Lady” już po raz czwarty zagości na antenie TVN. Program oparty na brytyjskim formacie „Ladette to Lady” emitowany jest od 2016 roku. 13 dziewcząt, które nie stronią od imprez i bardzo swobodnego stylu życia, trafi do pałacu w Rozalinie. Tam, pod czujnym okiem ekspertów oraz mentorek będą uczyły się dobrych manier, zmieniały swój wizerunek i próbowały zostać prawdziwymi damami. W tym trudnym zadaniu uczestniczki wspiera Małgorzata Rozenek-Majdan.

Tegoroczna edycja zapowiedziana została jako wyjątkowo wymagająca. Na dziewczęta czekają liczne testy i sprawdziany umiejętności, praktyczne szkolenia pod okiem ekspertów i jeszcze więcej wycieczek poza pałac, gdzie będą mogły w praktyce pokazać, czego się nauczyły.

„Projekt Lady” 4: Jak wyglądają uczestniczki nowej edycji?

W czwartej edycji „Projektu Lady” pojawi się 13 uczestniczek. Po raz pierwszy w programie zobaczymy dziewczęta, które na stałe mieszkają poza granicami naszego kraju, w Wielkiej Brytanii i Holandii. W naszej galerii prezentujemy wszystkie uczestniczki „Projektu Lady”. Pierwszy odcinek z ich udziałem zobaczymy w poniedziałek 20 maja 2019 roku o godzinie 21:30 na antenie TVN.

"Projekt Lady" 4: Uczestniczki

RadioZET.pl/MF