Obserwuj w Google News

Projekt Lady. Startuje 4. sezon: "To będzie najbardziej głośny i wulgarny sezon" [WIDEO]

Sylwia Wamej
1 min. czytania
17.05.2019 16:25
Zareaguj Reakcja

Wystartował 4. sezon "Projekt Lady". Jak zapowiada Małgorzata Rozenek, 4. edycja będzie pełna przekleństw i bardzo głośna. "Śmiejemy się, że 4. sezon można śmiało porównać z produkcją "Gra o tron" - podkreśla gospodyni programu.

Małgorzata Rozenek
fot. Screen Radio Zet

Rusza 4. sezon "Projekt Lady"

1. odcinek 4. sezonu " Projekt Lady"  za nami. Trzynaście nowych uczennic pojawi się w XIX-wiecznym Pałacu w Rozalinie, gdzie mentorki i prowadząca pomogą im zmienić ich dotychczasowe życie i przyzwyczajenia. W czwartek w warszawskiej Vilii Foksal odbyła się konferencja prasowa nowego sezonu, w której wzięły udział uczestniczki, mentorki oraz gospodyni programu - Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek: "Przekleństw będzie bardzo dużo"

"Przekleństw będzie bardzo dużo. To będzie najbardziej głośny i wulgarny sezon. Tych imprez i tego szaleństwa też będzie bardzo dużo" - zapowiada Małgorzata Rozenek i dodaje:  "te dziewczyny są naprawdę bardzo wartościowe. Pokochacie tez dziewczyny, tak jak my je pokochaliśmy" - zachęca do obejrzenia programu Rozenek.

 Z kolei mentorka Tatiana Mendewicz-Puacz zauważa, że 4. edycja jest jeszcze mocniejsza, niż pierwsza. "Pierwszy kontakt z dziewczynami to była dla mnie bardzo trudna decyzja, bo mogłabym po 3 minutach podziękować im wszystkim. Był zdecydowanie za bardzo pijane, za bardzo wyluzowane" - opisuje Tatiana. Małgorzata Rozenek dodaje, że "Projekt Lady" to program o sile, zmianie i szacunku do samej siebie.

4. sezon "Projekt Lady"  ruszył w poniedziałek, 20 maja na antenie TVN.

RadioZEt.pl/ SW