Obserwuj w Google News

Polska komedia romantyczna podbija Netflix. Jest już popularna m.in. w Anglii

2 min. czytania
19.02.2021 16:08
Zareaguj Reakcja

"Miłość do kwadratu" to pierwsza polska komedia romantyczna na platformie Netflix. Wiele wskazuje na to, że to kolejny rodzimy hit. Film cieszy się popularnością m.in. w Wielkiej Brytanii, o czym powiedział scenarzysta w rozmowie z Wirtualną Polską. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Miłość do kwadratu
fot. Netflix Courtesy Everett Collection/East News

"Miłość do kwadratu" podbija Netflix. Jest to pierwsza komedia romantyczna w wykonaniu Polaków, którą wyprodukował Netflix. Film miał premierę tuż przed walentynkami i od tamtego czasu nie traci na popularności. Scenarzysta Wiktor Piątkowski zdradził w rozmowie z Wirtualną Polską, że film odnosi sukcesy również w innych krajach.

Zobacz także:  "Przeznaczenie: Saga Winx", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Miłość do kwadratu" podbija Netflix. Polska komedia romantyczna popularna w Anglii

"Miłość do kwadratu" to polska komedia romantyczną, którą widzowie mogą znaleźć na platformie Netflix. Jest to opowieść o losach nauczycielki Moniki - kobieta wiedzie podwójne życie. Nikt nie wie, że po godzinach jest znaną modelką. Dziewczyna poznaje słynnego podrywacz Enzo, który wywraca jej życie do góry nogami. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Wiktor Piątkowski, który jest scenarzystą filmu "Miłość do kwadratu", wyznał, że film odnosi sukcesy nie tylko w Polsce.

Przed naszym spotkaniem dostałem informację od znajomej z Wielkiej Brytanii, że podobno jesteśmy już tam w Top 10. Netflix chyba jako jedyny na razie daje taką możliwość, że polska produkcja ma szansę zostać obejrzana na całym świecie. Ten okres walentynkowy jest korzystny dla naszego filmu. Jest większe zapotrzebowanie na romantyczne projekty. - Wiktor Piątkowski dla Wirtualnej Polski

Film spotkał się jednak z chłodnym przyjęciem ze strony krytyków. W "Miłości do kwadratu" występują: Adrianna Chlebicka, Mateusz Banasiuk, Wojciech Kalarus, Krzysztof Czeczot czy Anna Smołowik.

Redakcja poleca

"Miłość do kwadratu": gdzie oglądać?

Film "Miłość do kwadratu" jest dostępny na platformie Netflix. Może go zatem obejrzeć każda osoba, która wykupiła subskrypcję na platformie. 

Zobacz także:  Co Polacy najchętniej oglądają obecnie na Netflixie? Niemałe zaskoczenie [TOP 10]

"Miłość do kwadratu": kim jest Adrianna Chlebicka, czyli gwiazda komedii romantycznej Netflixa?

RadioZET.pl/Wirtualnapolska.pl