Obserwuj w Google News

Co Polacy najchętniej oglądają obecnie na Netflixie? Niemałe zaskoczenie [TOP 10]

2 min. czytania
15.02.2021 11:01
Zareaguj Reakcja

Netflix udostępnia listę najpopularniejszych produkcji na platformie. Tym razem na podium znalazła się polska komedia romantyczna. Z zestawienia wypadły popularne w ostatnim czasie seriale. Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Sprawdziliśmy. 

Netflix
fot. Shutterstock

Ranking TOP 10 najpopularniejszych obecnie produkcji na Netflixie bardzo się zmienił. Został w dużej mierze zdominowany przez filmy o tematyce romantycznej - pewne ze względu na walentynki, które przypadły 14 lutego. Filmy i seriale o miłości sprawiły, że z zestawienia zniknęły lubiane seriale, które od wielu tygodni zajmowały pierwsze miejsca. Co ciekawe, na podium znalazł się ponownie polski film. Co jeszcze chętnie oglądają Polacy? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  Netflix podaje nowości na luty 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

Netflix: najpopularniejsze produkcje na platformie. Królują komedie romantyczne

Netflix ujawnia listę dziesięciu najchętniej oglądanych tytułów na platformie. Tego typu funkcja ma pomóc użytkownikom w wyborze odpowiedniego dla siebie filmu lub serialu w bogatej bibliotece platformy. Co zatem najchętniej oglądają Polacy?  Pierwsze i ostatnie miejsce zajmują polskie filmy. Na podium znalazła się komedia romantyczna "Miłość do kwadratu", a na ostatnim miejscu "Miszmasz, czyli Kogel mogel 3".

Redakcja poleca

Na popularności nie traci serial  "Firefly Lane" - jest to opowieść o losach dwóch przyjaciółek, które są dla siebie oparciem od ponad trzydziestu lat. Polscy widzowie oglądają także serial "Prokurator" z Magdaleną Cielecką i Jackiem Komanem. To efekt współpracy Netflixa i Telewizji Polskiej. Produkcja z 2015 roku cieszy się niesłabnącą popularnością. 

Z nowości w zestawieniu - pojawiły się dwa filmy - "Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze" oraz "Nowiny ze świata" z Tomem Hanksem. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

Natomiast z zestawienia TOP 10 najchętniej oglądanych filmów i seriali wypadają seriale "Przeznaczenie: Saga Winx", "Bridgertonowie" czy "Lupin".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  • "Miłość do kwadratu"
  • "Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze"
  • "Nowiny ze świata"
  • "Paradoks"
  • "Na celowniku"
  • "Prokurator"
  • "Firefly Lane"
  • "Psi patrol"
  • "Riverdale" - co tydzień pojawia się nowy odcinek
  • "Miszmasz, czyli Kogel mogel 3"
Najlepsze komedie romantyczne wszech czasów - widziałeś je wszystkie?

Zobacz także: Netflix testuje nową funkcję. Na taki krok czekało wielu użytkowników

RadioZET.pl