Obserwuj w Google News

To już koniec popularnego serialu "O mnie się nie martw". Wygadała się jedna z aktorek

2 min. czytania
17.02.2021 13:23
Zareaguj Reakcja

"O mnie się nie martw" to produkcja, która jest emitowana w Telewizji Polskiej od 2014 roku. Katarzyna Ankudowicz, wcielająca się w Martę, zdradziła, że serial nie będzie kontynuowany.

O mnie się nie martw
fot. Laski Diffusion/Matuesz Wiecha/TVP2/East News

To już koniec popularnego serialu "O mnie się nie martw". Produkcja pojawiła się w Telewizji Polskiej w 2014 roku. Niedawno serial zasilił bibliotekę platformy Netflix. Teraz Katarzyna Ankudowicz, czyli serialowa Marta, zdradziła, że produkcja nie doczeka się kontynuacji. Co powiedziała aktorka? Podajemy poniżej.

Zobacz także:  Serial "O mnie się nie martw" trafił na Netflixa. To kolejna produkcja TVP na platformie

"O mnie się nie martw": to już koniec popularnego serialu. Zdradziła Katarzyna Ankudowicz

Serial "O mnie się nie martw" nie doczeka się kontynuacji. Produkcja była emitowana na antenie TVP od siedmiu lat. Jest to opowieść o losach Igi Małeckiej, która po trudnym rozwodzie trafiła w prawnicze środowisko. Serial składa się z trzynastu sezonów. W "O mnie się nie martw" pojawiła się plejada gwiazd polskiego kina - Joanna Kulig, Paweł Domagała, Aleksandra Domańska, Katarzyna Zielińska, Hanna Śleszyńska, Stefan Pawłowski czy Katarzyna Ankudowicz.

Redakcja poleca

To właśnie Katarzyna Ankudowicz podzieliła się z widzami smutną informacją. Co ciekawe, zdradziła, że pierwotnie to ona miała się wcielić w główną bohaterkę.

Tydzień temu wreszcie mogłam zagrać żonę Stefana Pawłowskiego. Króciutko niestety, bo na zdjęciach próbnych. Rozmawialiśmy o "O mnie się nie martw", co to będzie, co to będzie... i już dziś wiemy, że to koniec. Ostatecznie i na zawsze.  - Katarzyna Ankudowicz

Aktorka dodała, że jest jej bardzo przykro, że serial nie doczeka się kontynuacji. Zdradziła także, że jej postać miała być epizodyczna, jednak autorki serialu postanowiły, że Marta na stałe będzie się pojawiać w fabule. Katarzyna Ankudowicz podziękowała też ekipie, z którą pracowała.

"O mnie się nie martw": gdzie oglądać?

Serial "O mnie się nie martw" jest dostępny dla wszystkich użytkowników platformy Netflix. Widzowie znajdą tam 12 sezonów produkcji.

Zobacz także:  Wiosenne serialowe propozycje od TVN. Jakie seriale zobaczymy w telewizji?

"Miłość do kwadratu": kim jest Adrianna Chlebicka, czyli gwiazda komedii romantycznej Netflixa?

RadioZET.pl/Party.pl