Obserwuj w Google News

Paweł Królikowski nie miał zagrać Kusego. Kto może go zastąpić w serialu "Ranczo"?

2 min. czytania
17.02.2021 11:24
Zareaguj Reakcja

Paweł Królikowski odszedł prawie rok temu. Po jego śmierci dużo mówiło się o dalszych losach serialu "Ranczo". Okazuje się, że aktor wcale nie był pierwszym wyborem twórców serialu do roli Kusego. Kto miał pierwotnie dostać ten angaż i co dalej z popularnym serialem? Zdradzamy poniżej.

Paweł Królikowski
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Paweł Królikowski był jedną z największych gwiazd serialu "Ranczo". Po jego śmierci wiele mówiło się o dalszych losach produkcji - m.in. o tym czy powstaną kolejne epizody i pełnometrażowy film. Jak podaje Onet - Królikowskiego mógłby zastąpić aktor, który miał pierwotnie otrzymać angaż w serialu. O kogo chodzi? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także: Ta scena z "Rancza" robi furorę w sieci. Serial przewidział wygraną PiS?

Paweł Królikowski nie miał zagrać Kusego. Kto może go zastąpić w serialu "Ranczo"?

Paweł Królikowski wcielał się w serialu "Ranczo" w Kusego. Jak podaje Onet - we wstępnych planach jest stworzenie filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm". Śmierć Pawła Królikowskiego sprawiała, że na wiele miesięcy odłożono ten temat na bok, jednak reżyser, Wojciech Adamczyk, nie przekreśla projektu. 

Redakcja poleca

Okazuje się, że brany pod uwagę w roli Kusego ma być Robert Gonera. Co ciekawe, aktor pierwotnie miał się wcielił w bohatera w serialu. Miał on zrezygnować na kilka tygodni przed rozpoczęciem zdjęć, a jego miejsce ostatecznie zajął Paweł Królikowski.

Jak podaje Onet, powołując się na rozmowę z reżyserem filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm" - Kusy miał brać duży udział w projekcie. Na ten moment nie jest pewne, czy scenariusz uległ zmianie i w jakiej formie miałby powrócić uwielbiany przez widzów tytuł. 

"Ranczo. Zemsta wiedźm": kiedy premiera filmu?

Projekt "Ranczo. Zemsta wiedźm" jest owiany tajemnicą. Na ten moment nie jest pewne, czy dojdzie do premiery. Nie jest także znana ewentualna obsada.

Zobacz także:  "Na dobre i na złe": Tomasz Dedek dołącza do obsady. Kogo zagra?

Zapomniane polskie seriale - sprawdź, czy je oglądałeś

RadioZET.pl/Onet.pl