Obserwuj w Google News

Serial "O mnie się nie martw" trafił na Netflixa. To kolejna produkcja TVP na platformie

2 min. czytania
17.09.2020 09:21
Zareaguj Reakcja

"O mnie się nie martw" to serial, który jest emitowany od 2014 roku. Produkcja TVP jest także dostępna na Netflixie. Znajdziemy tam wszystkie jedenaście sezonów.

Joanna Kulig i Stefan Pawłowski
fot. Mateusz Wiecha/TVP2/East News

Serial "O mnie się nie martw" trafił na Netflixa. To kolejna produkcja TVP na platformie. O współpracy Telewizji Polskiej i Netflixa mówiło się od dawna. Powoli widać efekty połączenia sił - na platformie pojawiły się już "Wojenne dziewczyny", a teraz serial "O mnie się nie martw" z Joanną Kulig. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  "Królestwo kobiet": Nowy serial TVN w pierwszym zwiastunie. Kiedy premiera? 

Serial "O mnie się nie martw" trafił na Netflixa

Telewizja Polska i Netflix łączą siły. W ramach tej współpracy polskie produkcje mają trafiać na popularną platformę. Na Netflixie znajdziemy już 11 sezonów serialu "O mnie się nie martw", który jest emitowany na antenie TVP2 od 2014 roku. W Telewizji Polskiej jest obecnie wyświetlany 12 sezon

"O mnie się nie martw" to serial, w którym widzowie śledzą losy samotnej matki. Główna bohaterka jest dwukrotną rozwódką, bez wykształcenia i świetnej pracy. W pewnym momencie poznaje młodego zdolnego adwokata. Mężczyzna wywraca jej świat do góry nogami. Produkcja przedstawia dwa różne światy - bogatych prawników i osób żyjących od wypłaty do wypłaty.

W serialu występują m.in. Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Marcin Korcz, Aleksandra Adamska, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Katarzyna Maciąg czy Katarzyna Zielińska.

Netflix i Telewizja Polska. Co jeszcze się pojawi na platformie?

Jak podaje spidersweb.pl - współpraca TVP i Netflixa będzie kontynuowana. Unia Europejska wprowadziła zapis, który mówi o tym, że każda platforma VOD powinna mieć w swojej ofercie minimalną liczbę produkcji z danego kontynentu. Wiadomo już, że powstanie wspólny serial "Erynie". Na Netflixie mają się także pojawić inne produkcje TVP. Na razie nie są jeszcze znane ich tytuły.

Przypominamy także, że na platformie można znaleźć dwie oryginalne produkcje Netflixa, które powstały w Polsce. To "1983" w reżyserii Agnieszki Holland oraz "W głębi lasu" na podstawie powieści Harlana Cobena.

Zobacz także:  Joanna Kuberska dołącza do obsady serialu "Leśniczówka". W kogo się wcieli? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Spidersweb.pl