Obserwuj w Google News

„Bones and All”: Timothee Chalamet pokazał pierwszy zwiastunem nowego filmu Luki Guadagnino [WIDEO]

2 min. czytania
11.08.2022 11:23
Zareaguj Reakcja

„Bones and All” to nowa produkcja Luki Guadagnino, twórcy „Tamtych dni, tamtych nocy”, „Suspirii” i „Tacy właśnie jesteśmy”. W roli głównej Timothee Chalamet. Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu, którego światowa premiera odbędzie się na festiwalu w Wenecji. Co już wiemy o produkcji?

Bones and All - kadr z serialu
fot. materiały prasowe MGM/Festival filmowy w Wenecji

Bones and All” to kolejny, po „ Tamtych dniach, tamtych nocach” wspólny projekt Luki Guadagnino oraz amerykańskiego aktora Timothee'go Chalameta. Nowy film to adaptacja powieści Camille DeAngeliis pod tym samym tytułem i opowie historię „Maren, która musi nauczyć się żyć z dala od ludzi”. Lakoniczny opis fabuły przywodzą nieco na myśl nagrodzony Oscarem film „Nomadland”. Mimo tego produkcja określana jest w materiałach prasowych jako połączenie dramatu, horroru i romansu, co może stanowić mieszankę wybuchową, patrząc w jak umiejętny sposób Guadagnino poradził sobie wcześniej z dziełami, podchodzącymi pod każdą z tych kategorii.

Redakcja poleca

„Bones and All” – zwiastun teaserowy

Sam Timothee Chalamet podzieliłł się na swoich profilach w mediach społecznościowych najnowszym zwiastunem filmu „Bones and All”. Materiał prezentuje się następująco:

„Bones and All” – twórcy i obsada 

Reżyserem filmu jest Luca Guadagnino. Włoski reżyser, najlepiej znany z nagrodzonego Oscarem filmu „Tamte dni, tamte noce” czy głośnego serialu HBOTacy właśnie jesteśmy”, stworzył film na bazie scenariusza Davida Kajganicha. Na ekranie zobaczymy natomiast Timothee'go Chalameta oraz takich aktorów i aktorki jak: Mark Rylance, Taylor Russell, Andre Holland, Chloe Sevigny, David Gordon Green, Jake Horowitz czy znany z „Call Me By Your Name” Michael Stuhlbarg.

Redakcja poleca

„Bones and All” – kiedy premiera?

Światowa premiera filmu będzie miała miejsce podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Wenecji. 23 listopada ma trafić do amerykańskich kin. Polska data premiery nie jest na razie znana.

Czytaj także:  „Zróbmy zemstę": gwiazdy "Riverdale" i "Stranger Things" w szalonym thrillerze Netflixa [WIDEO]

RadioZET.pl/IMDB/YouTube/Instagram

Nowe Horyzonty 2022 - oprawa graficzna
15 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwalu Nowe Horyzonty