Obserwuj w Google News

Ezra Miller: kolejne przestępstwo aktora. Włamał się, by ukraść alkohol

2 min. czytania
09.08.2022 12:24
Zareaguj Reakcja

Ezra Miller został oskarżony o włamanie i kradzież. Aktor miał zostać uchwycony przez kamery. To nie pierwsze kłopoty z prawem gwiazdora "The Flash". 

Ezra Miller
fot. Justin Ng/Photoshot/East News

Gwiazdor filmu "The Flash" - Ezra Miller, został oskarżony o włamanie do domu w stanie Vermont. Aktor miał zostać sfilmowany na gorącym uczynku. Powodem włamania była kradzież alkoholu.

Ezra Miller znów ma kłopoty z prawem

W ostatnich miesiącach o Millerze mówi się wyłącznie w kontekście zachowań odstających od norm przyjętych przez społeczeństwo. Aktor kilkukrotnie został również oskarżony o różnego rodzaju przestępstwa. Tym razem chodzi o włamanie i kradzież.

Redakcja poleca

Jak podaje Variety, 1 maja 2022 roku w miasteczku Stamford  w stanie Vermont, Miller miał się włamać do jednego z domów. Z budynku zniknęło kilka butelek alkoholu. Na miejscu pojawiła się policja, która wszczęła śledztwo. Zabezpieczono monitoring i po przeanalizowaniu zapisów z kamer oraz rozmów ze świadkami uznano, że sprawcą był Ezra Miller. 7 sierpnia 2022 roku funkcjonariuszom udało się zlokalizować artystę i wręczyć wezwanie do sądu. Sprawę wyznaczono na 26 września 2022 roku w sądzie najwyższym stanu Vermont.

To nie pierwsza tego typu sytuacja w ciągu kilku miesięcy. Od początku 2022 roku gwiazdor filmów DC był sprawcą kilku innych przestępstw. Miller po raz pierwszy stanął przed sądem w marcu po tym, jak został aresztowany za zakłócanie porządku i nękanie na Hawajach. Ponownie aresztowano go w kwietniu za napaść drugiego stopnia. Od tego czasu pojawiło się kilka innych doniesień, mówiących o groźnych zachowaniach aktora, takich jak manipulowanie nastolatką, narażanie zdrowia lub życia dzieci, czy stworzenie sekty.

Zachowanie Millera wzbudzało jednak podejrzenia znacznie wcześniej. W 2020 roku wypłynęło nagranie, na którym aktor dusi kobietę na Islandii. Ofiara wyznała, że coś, co początkowo uznała za żarty, było ze strony gwiazdora śmiertelnie poważnym zachowaniem. Trudno powiedzieć, co mogłyby się stać, gdyby Millera nie odciągnęli dwaj przyjaciele kobiety. W ostatnim czasie Millera widziano, jak nosił kamizelkę kuloodporną. Aktor podobno obawia się ataku ze strony FBI i Ku Klux Klanu.

Redakcja poleca

"The Flash": kiedy premiera?

Mimo kontrowersji wokół Millera, aktor nie został wyrzucony z filmu "The Flash". Długo wyczekiwana solowa produkcja o superszybkim herosie trafi do kin 23 czerwca 2023 roku. Reżyserem produkcji został Andy Muschietti - filmowiec znany z horroru "To". Za scenariusz odpowiada natomiast Christina Hodson. Oprócz Millera w rolach głównych wystąpili Ben Affleck, Michael Keaton, Sasha Calle, Kiersey Clemons, Maribel Verdú i Ron Livingston. Zdjęcia do "The Flash" zostały już zakończone. Obecnie film jest w fazie postprodukcji.

RadioZET.pl/Variety