Zamknij

Ania Wyszkoni w Radiu ZET. Właśnie ukazała się jej nowa płyta: „Nie czuję żadnej presji”

25.11.2022 11:54

Ania Wyszkoni gościła w Radiu ZET w związku z premierą najnowszego albumu „Z cegieł i łez”. Zaprezentowała słuchaczom nowy singiel i szczerze opowiedziała o swoim premierowym materiale. „Nazywam tę płytę powrotem do mojego świata melancholii. Bardzo dobrze się czuję w tym świecie” – wyznała piosenkarka.

Ania Wyszkoni Radio ZET
fot. Radio ZET

Ania Wyszkoni powróciła z nową płytą „Z cegieł i łez”, o której opowiedziała naszym słuchaczom w programie „Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra”. Jak zdradziła w audycji Marcina Wojciechowskiego, nie może doczekać się reakcji fanów na album.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Ania Wyszkoni w Radiu ZET o nowej płycie „Z cegieł i łez”

Ania Wyszkoni otwiera kolejny rozdział w swojej karierze. Mimo że premiera nowej płyty to na pewno bardzo emocjonalny moment, artystka nie odczuwa presji.

 Czuję radość. Nie czuję żadnej presji. Nie tworzę jej sobie, tylko po prostu cieszę się każdym momentem. Wyczekuję reakcji fanów. Jestem ciekawa, jak zareagują. Mam nadzieję, że będą pozytywnie zaskoczeni.

Jaki jest nowy album Ani Wyszkoni? Wokalistka zdradziła słuchaczom Radia ZET: „Lubię eksperymentować muzycznie. Nazywam tę płytę powrotem do mojego świata melancholii. Bardzo dobrze się czuję w tym świecie. To płyta energetyczna, ale nostalgiczna. Taki klimat bardzo mi odpowiada. Bardzo dużo o tym albumie mówi singiel „Z cegieł to łez”. To dla mnie świetne połączenie tej mojej melancholii z kobiecą siłą, którą w sobie czuję. Ten album ma być kojący. To dziewięć piosenek, więc płyta może nie za długa, ale bardzo skondensowana. Mam poczucie, że pozostawia niedosyt i chcesz włączyć ją kolejny raz”.

Płytę promuje wspomniany już singiel „Z cegieł i łez”, który artystka stworzyła wspólnie z Tomaszem Mioduszewskim znanym z zespołu Jamal. Wyszkoni nie ukrywa, że jest zachwycona piosenką.

 Utwór, w którym zakochałam się od pierwszych dźwięków. Inspiruje mnie, żeby iść pewnie przed siebie z asertywnością, wrażliwością i delikatnością.

Ania Wyszkoni w Radiu ZET o życiu po czterdziestce

W trakcie wizyty w „Plus +- Minus Liście Radia ZET Extra” Ania Wyszkoni pozwoliła sobie również na bardzo szczere wyznanie na temat życia po czterdziestce i upływu czasu.

Nie skupiam się na tym. Czuję się fantastycznie. Jestem kobietą po czterdziestce. Totalnie świadomą swojego ciała i tego, co chcę powiedzieć muzycznie. To jest wspaniały moment. Uczę się siebie od nowa. Uczę się dystansu do życia. Daję sobie szansę na popełnianie błędów. Zawsze byłam perfekcjonistką. Ten element zawsze będzie mi towarzyszył w życiu, bo uwielbiam mieć wszystko dopracowane i dopieszczone. Wiem, że w życiu musi być sporo miejsca na spontaniczność.