Obserwuj w Google News

Blanka reprezentantką Polski na Eurowizji 2023? „Nie potwierdzam, nie zaprzeczam” [WIDEO]

1 min. czytania
24.11.2022 16:04
Zareaguj Reakcja

Blanka wystąpi na Eurowizji 2023 w barwach Polski? Autorka przeboju „Solo” pojawiła się ostatnio w Radiu ZET, gdzie została zapytana o udział w polskich preselekcjach do konkursu. Czy piosenka Blanki znajdzie się w eliminacjach do Eurowizji 2023?

Blanka Radio ZET
fot. Radio ZET

Blanka to 23-letnia wokalistka, która robi furorę singlem "Solo". Mimo młodego wieku miała już okazję występować w Stanach Zjednoczonych. Pojawiała się z gitarą na sesjach Open Mic w różnych restauracjach i pubach w Los Angeles i Nowym Jorku, m. in w klubie The Bitter End, gdzie zaczynała także Lady Gaga. W USA artystka rozwijała swój język angielski, zdolności muzyczne i taniec. Ostatnio pojawiła się w naszym wieczornym programie „Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra”.

Blanka w Radiu ZET. Jej przebój "Solo" robi furorę za granicą: "Napisałyśmy go w półtorej godziny"

Blanka reprezentantką Polski na Eurowizji 2023?

Eurowizja 2023 zbliża się wielkimi krokami. Przyszłoroczny konkurs odbędzie się w dniach 9-13 maja w Liverpoolu. Jak poinformowała Telewizja Polska, reprezentant Polski zostanie wybrany przez widzów i jury podczas preselekcji, które zaplanowano na 26 lutego. Obecnie trwa nabór zgłoszeń.

W sieci nie brakuje więc plotek odnośnie potencjalnych uczestników eliminacji. Wśród nich pojawia się m.in. Blanka, która nawiązała do tematu Eurowizji 2023 na antenie Radia ZET.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Myślę o tym bardzo pozytywnie. Nie mogę nic potwierdzić, ani nie mogę nic zaprzeczyć. Mogę powiedzieć tylko, że niedługo na pewno dam znać
Eurowizja 2023. Rewolucyjne zmiany w konkursie. Tak zareagowali organizatorzy na rosnące kontrowersje

Czy enigmatyczna odpowiedź Blanki oznacza, że zgłosi się do polskich preselekcji? Przekonamy się już wkrótce.