Obserwuj w Google News

Oto „Hit na Mundial”! Razem ze słuchaczami Radia ZET stworzyliśmy piłkarski przebój

2 min. czytania
04.12.2022 09:22
Zareaguj Reakcja

„Hit na Mundial” już jest. Razem z Wami stworzyliśmy kolejną wersję naszego piłkarskiego przeboju, który ma zagrzać do walki polskich piłkarzy tuż przed niezwykle ważnym meczem z Francją w 1/8 finału. Słuchacze Radia ZET nie zawiedli i zasypali nas gotowymi wersami. „Śpiewa z nami każdy Polak: Polska gola, Polska gola, Polska gola” – tak brzmi refren zetkowego „Hitu na Mundial”.

Hit na Mundial Radio ZET
fot. Radio ZET

Mundialowy przebój Radia ZET gotowy. Przez kilkanaście dni słuchacze pomagali nam stworzyć jak najlepsze wersy „Hitu na Mundial”. Jak wyszło? Poniżej prezentujemy pełną wersję piosenki.

Piłkarskie emocje w Radiu ZET. Śledź mecz Polska - Francja na naszej antenie!

„Hit na Mundial” w Radiu ZET. Posłuchaj piłkarskiego przeboju stworzonego ze słuchaczami

Słuchacze Radia ZET stanęli na wysokości zadania i stworzyli razem z nami „Hit na Mundial”. Tuż przed spotkaniem reprezentacji Polski z Francuzami na  mundialu w Katarze zaprezentowaliśmy pełną wersję naszego piłkarskiego przeboju w wykonaniu Eweliny Pacyny i gwiazdy rapu, SzyminEMa.

Wyszliśmy z grupy, awans się liczy. Po tylu latach taki był cel. Teraz musimy Lewemu życzyć: "Robert, Francuzom trzy gole strzel!" – brzmi fragment „Hitu na Mundial”.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Redakcja poleca

Polska gola, Polska gola, inne kraje do przedszkola. Już główkuje każdy w kraju, czy do raju, czy „o raju!” – rapuje Szymon Majewski.

Poniżej prezentujemy pełną wersję „Hitu na Mundial”:

Zabawa z "Hitem na Mundial" trwała na antenie Radia ZET ponad dwóch tygodni. Uroczysta premiera pierwszej wersji piosenki odbyła się w programie „Dzień Dobry Bardziej”, gdzie Ewelina Pacyna gościła również kolegę z utworu, czyli SzyminEMa.

Dzwonił Czesław, Ania Lewandowska, Robert. Potrzebują tej piosenki. Ten utwór to dwunasty, trzynasty, czternasty zawodnik – stwierdził Szymon Majewski.