Obserwuj w Google News

Spełniliśmy pierwsze marzenie w Radiu ZET. Ewelina Pacyna nie mogła ukryć wzruszenia [WIDEO]

2 min. czytania
28.11.2022 13:44
Zareaguj Reakcja

Ruszyliśmy z kolejną edycją naszej akcji „Spełniamy Marzenia w Radiu ZET”. W poniedziałek Ewelina Pacyna postanowiła uszczęśliwić Panią Dankę, która poprosiła nas o ciepłe kurtki i buty na zimę dla małych synków. Reakcja szczęśliwej mamy na telefon od Radia ZET wzruszyła prowadzącą „Dzień Dobry Bardziej”. Zobacz wideo!

Ewelina Pacyna Radio ZET
fot. Radio ZET

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Od 28 listopada ruszyliśmy z naszą słynną akcją, która ma jeden prosty cel - uszczęśliwić naszych słuchaczy i pomóc im w realizacji tych większych i tych mniejszych życzeń. Właśnie spełniliśmy pierwsze marzenie w tym roku – Pani Danka otrzyma od nas ciepłe kurtki i buty dla siebie oraz dla dwóch synków.

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Wypełnił formularz i napisz nam, o czym marzysz

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Ciepłe kurtki i buty dla synków Pani Danki

W trakcie programu „Dzień Dobry Bardziej” Ewelina Pacyna skontaktowała się z Panią Danką z okolic Gniezna. Słuchaczka Radia ZET zwróciła się do nas z bardzo ważną prośbą. W związku ze zbliżającą się zimą poprosiła o ciepłe ubrania dla swoich synków – Franka i Mikołaja w wieku 2,5 i 4 lat.

Z największą przyjemnością przekazujemy ciepłe ubrania dla Ciebie i chłopaków. Kurtki, spodnie, buty. Wszystko co będzie trzeba. Do tego dorzucamy tysiąc złotych na prezenty dla rodziny na Mikołajki i na zbliżające się święta – powiedziała Ewelina Pacyna, która nie mogła ukryć wzruszenia, słysząc reakcję zachwyconej mamy.

Czy chcesz, żebyśmy spełnili też Twoje marzenie? Wyślij zgłoszenie. Napisz, o czym marzysz i przekonaj nas, że to właśnie Twoje marzenie powinniśmy spełnić.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY