Obserwuj w Google News

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Wypełnił formularz i napisz nam, o czym marzysz

2 min. czytania
07.12.2022 09:00
Zareaguj Reakcja

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Ruszyliśmy z naszą słynną akcją, która ma jeden prosty cel - uszczęśliwić naszych słuchaczy i pomóc im w realizacji tych większych i tych mniejszych życzeń. Ekspres do kawy do pokoju nauczycielskiego, wyjątkowe spotkanie z ukochaną idolką, ułatwiający codzienne życie samochód czy pełen wrażeń skok ze spadochronem. Radio ZET spełniło już kilkaset marzeń.

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Już po raz szósty spełniamy Wasze najróżniejsze pragnienia. Dzięki wyjątkowej akcji „ Spełniamy Marzenia w Radiu ZET sprawiamy, że na twarzach naszych słuchaczy pojawił się prawdziwy uśmiech. Nie możemy się doczekać, aby zrobić to ponownie. W ciągu tych kilku lat Radio ZET zrealizowało już kilkaset najrozmaitszych marzeń. Dziś przypominamy najciekawsze z nich.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Spełniliśmy pierwsze marzenie w Radiu ZET. Ewelina Pacyna nie mogła ukryć wzruszenia [WIDEO]

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Napisz nam, o czym marzysz

Każdy z nas ma marzenia – te małe i te duże. Radio ZET słynie z tego, że uwielbia je spełniać i chętnie zrobi to ponownie. Trwa szósta odsłona akcji „Spełniamy Marzenia w Radiu ZET”.

Jakie marzenia mamy na myśli? Najrozmaitsze, czego dowodem jest kilkaset spełnionych pragnień w ciągu kilku lat. Najważniejsze jest to, żeby ich realizacja uszczęśliwiła Ciebie, Twoją ukochaną osobę, rodzinę, bliskich czy znajomych.

Redakcja poleca

Dzięki akcji „Spełniamy Marzenia w Radiu ZET” nasi słuchacze mieli okazję wziąć udział w profesjonalnym kursie kulinarnym, pojechać na weekend do spa nad morzem, posłuchać Andreę Bocellego na żywo czy skoczyć ze spadochronem pod okiem instruktora.

Spełniliśmy także wyjątkowe życzenie małżeństwa marzącego o wycieczce promem do Szwecji z okazji 20. rocznicy ślubu. Nasz słuchacz Bartłomiej otrzymał od nas nową perkusję, na której może grać ze swoim synem, Pani Urszula bilet na lot balonem z ukochanym wnuczkiem, a grupa nauczycieli nowy ekspres do kawy, który umila im pracowite dni w szkole. Pomogliśmy również rodzinie Natalii – trafił do nich nowy, funkcjonalny samochód. Para narzeczonych poprosiła nas o betoniarkę, która pomoże im w wybudowaniu wymarzonego domu, a słuchaczka spełniła marzenie ukochanego taty pszczelarza – otrzymał nowoczesną miodarkę ułatwiająca pracę w pasiece.

Para narzeczonych pilnie potrzebowała orkiestry weselnej. Stanęliśmy na wysokości zdania – zaprosiliśmy zespół Enej na gościnny występ na ich weselu. Zorganizowaliśmy również babski weekend dla koleżanek nad morzem oraz profesjonalną sesję zdjęciową dla mamy i córki. Pomogliśmy naszym słuchaczom spotkać się z idolami m.in. z Magdą Gessler czy Magdą Beredą, która spędziła cudowny wieczór z Natalią.

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET od 28 listopada

Radio ZET znów spełnia marzenia. Co musisz zrobić? Słuchaj naszej anteny, napisz, o czym marzysz i przekonaj nas, że to właśnie Twoje marzenie powinniśmy spełnić.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY