Obserwuj w Google News

Uczniowie pojadą na wymarzoną wycieczkę dzięki Radiu ZET. "Jesteście cudowni"

1 min. czytania
02.12.2022 16:19
Zareaguj Reakcja

Pani Joanna, dyrektora niewielkiej szkoły podstawowej w Morawinie, marzyła o zorganizowaniu wycieczki nad morze dla jej 33 uczniów. Niestety, ze względów finansowych placówka nie mogła sobie na to pozwolić. Słuchaczka wzięła więc udział w naszej akcji „Spełniamy Marzenia w Radiu ZET”, a my z ogromną przyjemnością postanowiliśmy pomóc.

Ewelina Pacyna Radio ZET
fot. Radio ZET

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. 28 listopada ruszyliśmy z naszą słynną akcją, która ma jeden prosty cel - uszczęśliwić naszych słuchaczy i pomóc im w realizacji tych większych i tych mniejszych życzeń. Właśnie spełniliśmy kolejne wyjątkowe marzenie.

Redakcja poleca

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Uczniowie pojadą na wymarzoną wycieczkę

W szkole podstawowej w wielkopolskim Morawinie uczy się zaledwie 33 uczniów. Od wielu lat władze placówki chciały zorganizować wycieczkę i zabrać swoich podopiecznych nad polskie morze.

 Od wielu lat marzymy o wycieczce nad morze. Tylko zawsze stawało nam coś na drodze. Jak nie pandemia, to teraz finanse. Napisałam o tym marzeniu do Państwa, żebyście sfinansowali nam koszty autobusu. Transport jest zawsze najdroższy.

Redakcja poleca

W trakcie programu „Dzień dobry bardziej” Ewelina Pacyna zadzwoniła do dyrektorki i przekazała jej dobrą wiadomość. Radio ZET z ogromną przyjemnością spełni to marzenie. Reakcja Pani Joanny, która pracuje w tej szkole od ponad 40 lat, mówi sama za siebie.

 Naprawdę? Jesteście cudowni. Kocham Was. Uwielbiam Was (…) Nie wiem, co powiedzieć.

Czy chcesz, żebyśmy spełnili też Twoje marzenie? Wyślij zgłoszenie. Napisz, o czym marzysz i przekonaj nas, że to właśnie Twoje marzenie powinniśmy spełnić.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY