Obserwuj w Google News

Świąteczne prezenty dla ośmiorga wnuków. Radio ZET spełniło marzenie Pani Zofii

2 min. czytania
29.11.2022 14:29
Zareaguj Reakcja

Uwielbiamy spełniać marzenia naszych słuchaczy. Skontaktowała się z nami Pani Zofia, która może pochwalić się aż ośmiorgiem wnucząt. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia babcia chciałaby kupić im wyjątkowe prezenty, ale nie ma na to wystarczających środków. Ekipa Radia ZET postanowiła pomóc.

Spełniamy marzenia radio zet
fot. Radio ZET

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Od 28 listopada ruszyliśmy z naszą słynną akcją, która ma jeden prosty cel - uszczęśliwić naszych słuchaczy i pomóc im w realizacji tych większych i tych mniejszych życzeń. Właśnie spełniliśmy marzenie Pani Zofii, która chciałaby podarować wyjątkowe prezenty swoim wnukom.

Redakcja poleca

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Prezenty od Pani Zofii dla ośmiorga wnuków

Pani Zofia jest szczęśliwą babcią ośmiorga wnucząt: Laury Ilarii, Azji, Wiktora, Tymka, Tobiasza, Tosi i Hely. Nasza słuchaczka uwielbia spędzać z nimi czas, opiekować się nimi, a także pomagać w nauce.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chciałaby również podarować im prezenty, które ich uszczęśliwią. Pani Zofia nie ma jednak wystarczających środków.

Chciałabym kupić im prezenty. Jest ich dużo, ale emeryturę mam niedużą. Może akurat udałoby się im coś kupić – powiedziała słuchaczka na naszej antenie.

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Wypełnił formularz i napisz nam, o czym marzysz

Ekipa Radia ZET postanowiła natychmiast zareagować na prośbę Pani Zofii. Dobrą nowinę przekazał Mateusz Ptaszyński w trakcie programu „Chwytaj dzień”.

 Wszyscy dostają prezenty od Radia ZET. Ósemka wspaniałych Zofii z Bobolic. Wielkie gratulacje. Mamy nadzieję, że to będą piękne momenty z wnukami. Zofio,za to, że jesteś taką dobrą babcią, mamy też prezent dla Ciebie. Za dobre serduszko.

Czy chcesz, żebyśmy spełnili też Twoje marzenie? Wyślij zgłoszenie. Napisz, o czym marzysz i przekonaj nas, że to właśnie Twoje marzenie powinniśmy spełnić.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY