Obserwuj w Google News

Słuchaczka Magda lada moment urodzi dziecko. Spełniliśmy jej marzenie: "Aż mi się płakać zachciało"

1 min. czytania
29.11.2022 09:35
Zareaguj Reakcja

Trwa akcja "Spełniamy Marzenia w Radiu ZET". Za nami pierwsze telefony do słuchaczy, którzy wysłali zgłoszenia. O spełnienie marzenia poprosiła nas Magda, która za kilkanaście dni po raz kolejny zostanie mamą. Otrzyma od nas coś, co na pewno pomoże jej rodzinie w codziennych obowiązkach.

Spełniamy marzenia w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Od 28 listopada ruszyliśmy z naszą słynną akcją, która ma jeden prosty cel - uszczęśliwić naszych słuchaczy i pomóc im w realizacji tych większych i tych mniejszych życzeń. Właśnie spełniliśmy marzenie Magdy, która lada moment urodzi dziecko.

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Wypełnił formularz i napisz nam, o czym marzysz

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Słuchaczka Magda poprosiła o robot sprzątający

W poniedziałkowym programie "Chwytaj dzień" spełniliśmy życzenie Magdy z Miastka, która zwróciła się do nas z prośbą tuż przed porodem zaplanowanym na 15 grudnia.

Nasza słuchaczka, która jest już szczęśliwą mamą dwójki dzieci, poprosiła Radio ZET o robot sprzątający. Nie mogliśmy odmówić. Co więcej, urządzenie nie tylko posprząta podłogi, ale także je umyje. Robot na pewno pomoże całej rodzinie zaoszczędzić czas i cieszyć się wkrótce kolejnym dzieckiem.

- Aż mi się płakać zachciało. To chyba te hormony. Bardzo dziękuję - powiedziała szczęśliwa słuchaczka na antenie Radia ZET.

Czy chcesz, żebyśmy spełnili też Twoje marzenie? Wyślij zgłoszenie. Napisz, o czym marzysz i przekonaj nas, że to właśnie Twoje marzenie powinniśmy spełnić.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Spełniliśmy pierwsze marzenie w Radiu ZET. Ewelina Pacyna nie mogła ukryć wzruszenia [WIDEO]