Obserwuj w Google News

Radio ZET pomoże w budowie domu. Spełniliśmy marzenie słuchaczki i jej rodziny! [WIDEO]

2 min. czytania
01.12.2022 13:55
Zareaguj Reakcja

Trwa akcja „Spełniamy Marzenia w Radiu ZET”. Uszczęśliwiliśmy już kilku słuchaczy, a wśród nich Anetę. Poprosiła nas o pomoc w realizacji rodzinnego marzenia, którym jest dokończenie budowy domu. Nasza ekipa stanęła na wysokości zadania i wsparła rodzinę słuchaczki.

Spełniamy marzenia w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. 28 listopada ruszyliśmy z naszą słynną akcją, która ma jeden prosty cel - uszczęśliwić naszych słuchaczy i pomóc im w realizacji tych większych i tych mniejszych życzeń. Właśnie spełniliśmy marzenie Anety, która poprosiła nas o pomoc w budowie domu.

Redakcja poleca

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Aneta poprosiła o pomoc w budowie domu [WIDEO]

Koniec 2022 roku to niezwykle trudny czas dla wszystkich budujących domy. Ceny robót i materiałów budowlanych rosną, o czym przekonała się rodzina Anety, która jest w trakcie budowy drewnianego domu. Słuchaczka zwróciła się do nas z pilną prośbą.

Mamy takie rodzinne marzenie, czyli dokończyć etap budowy naszego domu. Wykańczającym będzie mój dzielny mąż, który jako głowa rodziny, zawziął się, że skończy to sam z racji tego, że niestety wydarzyło się, jak się wydarzyło. Nasi podwykonawcy podnieśli ceny tak, że były poza zasięgiem naszych oszczędności – wyznała.

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Wypełnił formularz i napisz nam, o czym marzysz

Aneta poprosiła więc Radio ZET o zakup pilarki i wkrętaka akumulatorowego, które pomogą jej mężowi Adamowi w budowaniu wymarzonego domu.

W trakcie porannego programu „Dzień dobry bardzo” zadzwoniliśmy do naszej słuchaczki z dobrą wiadomością. Zobaczcie wideo!

Czy chcesz, żebyśmy spełnili też Twoje marzenie? Wyślij zgłoszenie. Napisz, o czym marzysz i przekonaj nas, że to właśnie Twoje marzenie powinniśmy spełnić.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY