Obserwuj w Google News

Uszczęśliwiliśmy słuchacza Damiana. Opał na całą zimę od Radia ZET!

2 min. czytania
30.11.2022 15:35
Zareaguj Reakcja

Uwielbiamy uszczęśliwiać naszych słuchaczy. Pomaga nam w tym akcja „Spełniamy Marzenia w Radiu ZET”, do której zgłosił się ostatnio Damian. W związku ze zbliżającą się zimową porą nasz słuchacz poprosił o opał na zimę. Nie mogliśmy mu odmówić.

Spełniamy marzenia radio zet
fot. Radio ZET

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Od 28 listopada ruszyliśmy z naszą słynną akcją, która ma jeden prosty cel - uszczęśliwić naszych słuchaczy i pomóc im w realizacji tych większych i tych mniejszych życzeń. Właśnie spełniliśmy marzenie Damiana, który poprosił o pomoc w zakupie węgla na zimę.

Redakcja poleca

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Opał na zimę dla słuchacza Damiana

Zima zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że wielu Polaków przygotowuje się do nadchodzących mrozów. Niestety, ceny węgla bardzo wzrosły.

Słuchacz Damian wysłał do nas zgłoszenie, w którym szczerze wyznał, że marzy o odpowiednim zabezpieczeniu swojego domu przed zimą. Uczestnik naszej akcji poprosił o zakup węgla w wysokości 4 tysięcy złotych. Marcin Sońta i Michał Korościel zadzwonili do niego z dobrymi wieściami.

Podwójny węgiel dla Ciebie. Double węgiel i frytki. Radio ZET daje do pieca! – przekazali żartobliwie prowadzący „Szczyt wszystkiego”.

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Wypełnił formularz i napisz nam, o czym marzysz

W trakcie rozmowy na antenie Damian zwrócił się do ekipy Radia ZET z jeszcze jedną prośbą.

Dziękuję Kochani! Czy mogę poprosić też o waszą fajną czapkę Radia ZET? – zapytał słuchacz, a Sońta i Korościel oczywiście nie mogli mu odmówić.

Czy chcesz, żebyśmy spełnili też Twoje marzenie? Wyślij zgłoszenie. Napisz, o czym marzysz i przekonaj nas, że to właśnie Twoje marzenie powinniśmy spełnić.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY