Obserwuj w Google News

Piłkarskie emocje w Radiu ZET. Śledź mecz Polska - Francja na naszej antenie!

1 min. czytania
04.12.2022 14:15

Mundial w Katarze trwa. Już w niedzielę pierwszy raz od 36 lat reprezentacja Polski zagra w 1/8 finału, gdzie zmierzy się z obrońcami mistrzowskiego tytułu, Francją. Kciuki za biało-czerwonych trzyma również ekipa Radia ZET. Z tej okazji zapraszamy Cię do słuchania naszego specjalnego mundialowego studia od godz. 16:00 pod wodzą Mateusza Ptaszyńskiego i Mateusza Ligęzy. Kibicuj razem z nami!

Mundial 2022
fot. Radio ZET

Przed reprezentacją Polski jeden z najważniejszych meczów ostatnich lat. 4 grudnia zmierzymy się z Francją, która broni mistrzowskiego tytułu. Czy Polacy awansują do ćwierćfinału i będą dalej walczyć na mundialu w Katarze? Przekonamy się już wkrótce. Przez całą niedzielę w Radiu ZET będziemy zagrzewać naszych reprezentantów do walki.

Oto „Hit na Mundial”! Razem ze słuchaczami Radia ZET stworzyliśmy piłkarski przebój

Mecz Polska - Francja w Radiu ZET. Kibicuj biało-czerwonym razem z nami

W niedzielę od godz. 16:00 zapraszamy na nasze wyjątkowe studio mundialowe, które poprowadzą na antenie Radia ZET znany z audycji „Czas Wolny” Mateusz Ptaszyński i nasz dziennikarz sportowy Mateusz Ligęza.

Gwarantujemy, że w trakcie programu nie zabraknie prawdziwych piłkarskich emocji. Najświeższe relacje wprost z Kataru przekażą słuchaczom Radia ZET nasi korespondenci Mikołaj Kruk i Krzysztof Wilanowski. Połączymy się również z jedną ze stref kibica w naszym kraju. To będzie niezapomniane popołudnie! Poniżej możesz zobaczyć, co się działo na naszej antenie podczas meczu Polska-Argentyna. 

Tak relacjonowaliśmy mecz Polaków. Wielkie emocje na antenie Radia ZET: "Szczęsny, kocham Cię!"

Śledź mecz Polska – Francja razem z nami. Startujemy w niedzielę od godz. 16:00.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE