Obserwuj w Google News

Tak relacjonowaliśmy mecz Polaków. Wielkie emocje na antenie Radia ZET: "Szczęsny, kocham Cię!"

2 min. czytania
01.12.2022 10:34
Zareaguj Reakcja

Polska gra dalej w Katarze. Mimo przegranego meczu z Argentyną, w mundialowym studiu Radia ZET nie zabrakło ogromnej dramaturgii. Mateusz Ptaszyński i Mateusz Ligęza stanęli na wysokości zadania i zapewnili naszym słuchaczom prawdziwe piłkarskie emocje. 

Mateusz Ptaszyński Mateusz Ligęza Radio ZET
fot. Radio ZET

Przegraliśmy, ale awansowaliśmy. Tak można podsumować środowy wieczór w wykonaniu reprezentacji Polski na mundialu w Katarze. Choć Polacy ulegli Argentynie 0:2, lepszy bilans bramkowy od Meksyku sprawił, że to piłkarze Czesława Michniewicza grają dalej w turnieju. Przez cały mecz ekipa Radia ZET zagrzewała naszych zawodników do walki.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Oto „Hit na Mundial”! Razem ze słuchaczami Radia ZET stworzyliśmy piłkarski przebój

Mecz Polska- Argentyna w Radiu ZET. Wielkie piłkarskie emocje na naszej antenie

Prowadzący audycję „Czas Wolny” Mateusz Ptaszyński i nasz dziennikarz sportowy Mateusz Ligęza po raz kolejny przejęli stery w Radiu ZET i poprowadzili specjalne mundialowe studio.

W trakcie programu łączyli się nie tylko z naszymi korespondentami w Katarze, ale również z Maciejem Bąkiem, który śledził mecz w strefie kibica w jednym z gdańskich pubów.

Jednym z najciekawszych momentów meczu był bez wątpienia obroniony przez Wojciecha Szczęsnego rzut karny. Niesamowite emocje udzieliły się wtedy również naszym prowadzącym. Poniżej fragment relacji w Radiu ZET.

Leo Messi otarł pot i zastanawia się, spogląda w prawą stronę. Wojciech Szczęsny podskakuje. Jeden raz, drugi… Wojciech Szczęsny, kocham Cię! Jesteś mistrzem! Pofrunął! Wyciągnął! - wykrzyczał nasz dziennikarz sportowy.

Ekipa Radia ZET śledziła również na bieżąco spotkanie Arabii Saudyjskiej z Meksykiem. Ostatnie minuty meczu były pełne dramaturgii – zwłaszcza w momencie bramki dla Saudyjczyków.

Arabia Saudyjska 1:2. To może sprawić, że będziemy w 1/8 finału. Nie chcieliśmy się tak cieszyć. Chciałem świętować po trafieniach Roberta Lewandowskiego – stwierdził Mateusz Ligęza.

Kolejny mecz Polaków na mundialu już w niedzielę o godz. 16:00. Nasi reprezentacji zmierzą się z drużyną Francji, obrońcami mistrzowskiego tytułu.